Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Modrá rustikální kuchyně

Modrá rustikální kuchyně

V téhle modré rustikální kuchyni nemá místo nuda ani špatná nálada. Působí vřelým venkovským dojmem, a přesto není vůbec zastaralá. Vařit se tu určitě musí jedna radost!

Tmavě modré plochy i motivy

Tmavší odstín modré barvy dostal největší prostor v případě kuchyňské linky, stolu s úložnými prostory a také skříně se zabudovanými kuchyňskými spotřebiči. Objevuje se však také na zajímavě řešených modrobílých roletách venkovského rázu, na textilních doplňcích i na keramice. V tmavě modré barvě jsou vyvedeny i moderní kuchyňské židle, které tak příjemně ladí s vestavěnou skříňkou plnou nádobí s motivy ve stejné barvě.

Hřejivý dotek venkova

Tato kuchyně není útulná jen díky tak přitažlivému odstínu hojně využité tmavě modré barvy. Její komfort zvyšuje užití dřeva v případě podlahy i desky pracovního stolu. Velkou roli zde hraje také zeď obnažených cihel a v neposlední řadě i proutěné doplňky. Ty jsou zastoupeny především proutěnými lustry velkorysých rozměrů, které udávají modré kuchyni ten správný rustikální ráz. Dotek venkova je znát i z talířů s lidovými motivy suplujících obrazy nebo ze zajímavé jemné mozaiky pokrývající stěnu kuchyně kolem dokola.

Modrá rustikální kuchyně

Krása i funkčnost kuchyně

Modrá rustikální kuchyně působí neskutečně půvabným dojmem, který jí však ani trochu neubírá na funkčnosti. Umně se tu šetří s prostorem, což dokazují jak chytře vestavěné kuchyňské spotřebiče, tak úložný prostor na nádobí umístěný přímo pod jídelním stolem. Krásu kuchyně přitom nenarušují ani moderní a převážně funkční prvky, kterými je například zajímavě řešená digestoř v černé barvě nebo stylová kuchyňská baterie. Zaujmout dokážou také další originální prvky v kuchyni, z nichž vyniká stříbřitá hlava jelena na zdi. Za povšimnutí stojí i elegantní úchyty kuchyňských skříněk.

Dokonalý prostor pro přípravu jídel

Jak je tedy patrné, skýtá tahle modrá rustikální kuchyně dokonalé možnosti pro vaření i pro konzumaci jídel. Působí chytře a zároveň malebně. A tak i tady platí, že modrá je prostě dobrá!

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Útulné podkroví pro hosty

Jahodové sady

Dokonalá ergonomie a rozmístění

Byt v rezidenci Braník

Rezidenční bydlení

Kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vánoční inspirace a dekorace

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Hnědá barva v interiéru

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock