Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Renovace stodoly u Paříže

Renovace stodoly u Paříže

Ještě stále se najdou lidé, kteří svůj čas i peníze investují raději do renovace starší budovy než do koupě novostavby. Tento dům, který se nachází nedaleko Paříže, je výsledkem renovace krásné stodoly o rozloze 320 metrů čtverečních. Díky čemu je toto bydlení tak jedinečné?

Stodola v blízkosti romantické Paříže

Dům, který vzniknul důkladnou rekonstrukcí stodoly, majitelé udělali ve formě podkroví s vysokými stropy a velkými otevřenými prostory. Dekorace jsou mírné a jemné, rozhodně nejsou tvořeny v průmyslovém designu, jak je u podobných staveb loftového typu obvyklé. Budova se nachází v centru malebného městečka Marcoussis, ve velmi klidné ulici tohoto města, jenž se nachází 25 km jihozápadně od Paříže. Dům je charakteristický díky kombinaci dřeva, kovu a kamene v moderním designu.

Interiér s jemnými dekoracemi

Velká obytná plocha, kterou dům disponuje, nabízí rozlehlé místnosti plné světla pocházejícího z rozměrných oken. Z domu se dostaneme na terasu, zahradu nebo do bazénu, který nabízí odpočinek po dlouhém dni. Stěnu v kuchyni zdobí kamenná zeď, která tento prostor tvoří elegantním a teplým. Kancelář poskytuje výhled na zahradu. Najdeme zde i betonové schodiště vedoucí do patra, dále také čtyři podkrovní ložnice, které mají společnou koupelnu se sprchovým koutem. Z patra lze vidět na celý obývací prostor, tj. na obývák i kuchyň.

Celý interiér je veden v jemných a světlých barvách. Stěny jsou vymalovány bíle, díky čemuž vynikne nábytek i dekorace. V celém domě si kromě bílé barvy můžeme všímat i tónů modré, šedé a hnědé barvy, jež je zde zastoupena ve formě dřeva. Nechybí zde ani dostatek zeleně, která je svým způsobem také pěkným oživením. 

Zdroj: espaces-atypiques.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Realizace moderního bytu

Praha Štěpánská

Praha Španělská

Sledujte nás

Nejčtenější články

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Luxusní maringotka

Kam v bytě umístit zrcadlo?

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock