Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Rekonstrukce bytu v panelovém domě

Rekonstrukce bytu v panelovém domě

Potřebovali předělat byt a přizpůsobit ho svým představám a potřebám. Zároveň chtěli mít dost času věnovat se rodině. Tak svěřili úkol architektům, kteří naplnili jejich sny do puntíku.

Koncepce bytu na míru pro mladou rodinu vychází z původní dispozice panelového domu. S minimálními zásahy do panelového systému se podařilo vytvořit přímé propojení centrálního obytného prostoru s kuchyní. Architektem se podařilo funkčně využila komunikační částí bytu a opticky je začlenit do obytného prostoru.

I v standardních panelových domech může vzniknout kvalitní interiér

Vestavěný nábytek s dřevěným obkladem plynule propojuje prostory denní části, od vstupu do bytu až po kuchyni. Dominantním prvkem v interiéru je vložen dřevěný nábytkový kubus, který skrývá vše nutné pro obsluhu a fungování bytu. Tento prvek se stal směrodatný pro celkový design bytu.

Byt se snaží přiblížit i nejmladším členem rodiny. Stěna s TV je umožňuje dětem kreslení po stěně. Jednoduché členění spolu s přirozeným osvětlením dodává bytu větší vzdušnost, která je pro Stěžejním chovné prostory denní části velmi důležitá. Otevřený policový systém podtrhuje čisté řešení bytu.

Mobiliář je z velké části realizován na míru, doplněný o designové solitéry. Technologie bytu byla doplněna o rekuperaci s klimatizační jednotkou.

Zdroj: www.sercelsvec.sk

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Interiér SLB Piešťany

Spešov

Luxusní interiér v šedé barvě v kombinaci se dřevem

Koupelna na Mlýnku

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vánoční inspirace a dekorace

Hnědá barva v interiéru

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Vánoční ozdoby ze sušeného ovoce

Perníková chaloupka

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock