Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Police na knihy jako výstřelek designérů

Police na knihy jako výstřelek designérů

Kupí se vám doma hromady knih bez ladu a skladu? Pokoj, ve kterém komíny knih fungují jako barikády, z vás spolehlivě udělá intelektuála (s ohledem na výběr titulů), ale co na to návštěvy třeba jen s minimální zálibou v designu? Proto aby se úspěšně probouraly vaším pokojem přitom stačí jediné – nebrat knihy pouze jako studnici vědění, ale udělat z nich zároveň designový doplněk.

Designové knihovny

I v sebemenším pokoji můžete využít holých zdí. Zapomeňte na obrazy a vyskládejte do horních pater pokoje knihy, jejichž novým domovem se stanou designové police. Čím originálnější tyto police na knihy budou, tím lepší. Dbejte buď na sladění polic s již zavedeným stylem pokoje, nebo zkrátka interiér podřiďte knihám, však za to stojí. Popusťte tedy uzdu své fantazie a hlavně zapomeňte na to, že police na knihy rovná se jedno úzké prkénko!

Police na knihy, které dýchají

Čím dál tím více ustupují do pozadí police ve stylu zastaralých vitrín, ve kterých se knihy mačkají za sklem, na který sedá prach. Dnes žene designéry touha přenést knihy více do prostoru a dovolit jim dýchat. Proto vznikají celé řady policových systémů nekonečných barevných i tvarových variant, které umí interiér učinit vzdušnějším a světlejším, o hravosti nemluvě. Aktuální trend bydlení se totiž otvírá do prostoru a na místo pro knihy vůbec nezapomíná. Spíše naopak. Noří se do bezuzdné fantazie a chrlí po stěnách hotové výstřelky designu.

Police na knihy jako výstřelek designérů

Víc než jen police

Police na knihy tak může představovat například hrst asymetrických regálů, větev stromu, medové plástve, květiny, písmena, rovnou celé (kolikrát čtenářsky tematické) nápisy nebo důmyslné bludiště. Designové police na knihy často připomínají i zmodernizované stojany na květiny rozpínající se až ke stropu. Právě květiny, svíčky a další designové kousky přitom pomohou dotvořit originální a nadčasový trend těchto vzdušných policových systémů.

Dbejte tak při jejich výběru na originální vzhled, ale také na nosnost, a povyšte úložný prostor pro knihy na opravdovou designovou záležitost. Nejenže se vaše návštěvy budou moci volně pohybovat po vašem pokoji bez knižní barikády, ale jen stěží je pak dostanete zpátky domů!

Štítky: nábytek

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock