Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Originální proměna zahrad a teras na dokonalá místa pro relaxaci

Textilní doplňky korunují každý obytný prostor. Textil pokrývá velké plochy, tyto prvky jsou při tvorbě podstatné.
Textilní doplňky korunují každý obytný prostor. Textil pokrývá velké plochy, tyto prvky jsou při tvorbě podstatné.

Nevíte jak na to, svěřte se textilnímu studiu Aesthetic, kde pod vedením architektů, vzniká originální textilní design, podpořený dlouholetými zkušenostmi. Architektonické a designérské studio Aesthetic se specializuje na výrobu designových polstrů, polštářů a dalších textilních prvků do zahrad, venkovní terasy i interiéru. Způsob jak zobytnit prostor je pro architekty kreativní výzva.

V rodinném studiu Aesthetic vznikají od vedením architektky a designérky Dagmar Hlaviznové, nápadité textilní objekty určené k sezení, ležení, poskytující oporu či jinak dotvářející obytný prostor. Je právě úkolem designérů vnést do Vašich zahrad a interiérů nápad a netradiční komfortní jednoduchý prvek, který si oblíbí celá Vaše rodina, dobře zvolené prvky jako jsou právě polstry, různé deky, taburety a polštáře dodají vašim prostorům vysokou přidanou hodnotu. 

Jak proměnit schody na zahradu pomocí polstrů na míru v relaxační místo
Jak proměnit schody na zahradu pomocí polstrů na míru v relaxační místo
Foto: Foto: RealizaceLenka Míková arcjitekti

Kvalita nemusí být drahá. Když se řekne designová záležitost mnoho zákazníků se zcela zbytečně bojí ceny,  ale výrobky navržené zkušenými designéry jsou s běžnými výrobky nesrovnatelné nejen kvalitou a nadčasovým designem, ale i výběrem materiálů a promyšlenou funkčností. Zpracování a detailům je věnována maximální pozornost.  

Zahradní taburety vyrobené z jedinečného funkčního lnu. Barevný akcent v zahradě propojený s barvou zábradlí.
Zahradní taburety vyrobené z jedinečného funkčního lnu. Barevný akcent v zahradě propojený s barvou zábradlí.
Foto: Foto: Majitel zahrady

Polstr na relaxační dřevěné lehátko zhotovený na zakázku v kombinaci zátěrovaného lnu s vaflovou bavlnou. Polštář je odnímatelný připevněn pomocí požených úchytů.

Výsledkem jsou předměty s vysokou estetickou hodnotou, plně funkční a nadčasové, vyrobené z kvalitních  udržitelných materiálů.

Sedací parapet či sedací okno, proměníte pomocí polstru na míru, relaxačních válců a polštářů v úžasnou pohovku
Sedací parapet či sedací okno, proměníte pomocí polstru na míru, relaxačních válců a polštářů v úžasnou pohovku
Foto: Foto: Studio Aesthetic

Archiv Aesthetic - voděodolné piknikové deky ze 100% lnu jsou funkční pohodlné i elegantní, dodají pohodlí a zároveň podporují společenský život.

V duchu udržitelnosti

Lokální výroba studia Aesthetic je založena na zpracování převážně místních materiálů. Takový přístup je základem skutečné udržitelnosti.

Nadčasové výrobky zajišťující jednoduchou údržbu dlouhodobé využití i možnost servisu výrobků, jemuž se dá důvěřovat. Praktickým příkladem je výroba textilních polstrů na míru z jedinečných odolných českých lnů se zátěrem, kde dochází ke zpracování zbytkových kusů z velkých výrob, jinak směřujících jako celek do Skandinávie nebo originální výrobky navržené z banneroviny v duchu upcyklace. Více >>>

Správné barevné ladění textilních prvků dodá atmosféru a podtrhne původní záměr.
Správné barevné ladění textilních prvků dodá atmosféru a podtrhne původní záměr.
Foto: Foto: Studio Aesthetic

Správný výběr materiálů a kvalitní zpracování

Správný výběr materiálů a kvalitní zpracování jsou základem funkčních výrobků, například volba vhodných materiálů , správné gramáže, materiálového složení a funkčních úprav jako je například zátěr, vám usnadní údržbu a výrazně prodlouží životnost výrobků určených pro vyšší zátěž. Takový výběr je ale vhodné přenechat odborníkům, kteří mají s materiály a jejich zpracováním zkušenosti a nedají se tak ovlivnit pouhými reklamními triky. Za studio Aesthetic hovoří více jak 20ti leté zkušenosti v oboru.

Správný výběr barev 

Barvy ovlivňují Vaše nálady i pocity. Nejvíce pohodově, na principu hygge fungují neutrální odstíny, které dokážou odolat módním vlivům, nebo vzory, které odrážejí charakter vašeho venkovního prostoru.

Přírodní barvy jsou nadčasové, neznamená to, že se musíme držet pouze odstínu hnědé či béžových, jedná se o celou škálů spíše tlumených tónu od zelené, modré, žluté i červené.

Foto: Dagmar Hlaviznová
Zdroj: Pinterest, Lenka Míková - Architekti, Aesthetic studio

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rekonstrukce řadového rodinného domu

Fotografie pro roubenku Anita

Fotografie novostavby

Horský byt pod Ještědem

Foto pro chalupu u Břízek

TMAVÁ KUCHYNĚ SE DŘEVEM

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock