Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Vánoce u nového jídelního stolu

Vánoce u nového jídelního stolu

Rodina má být spolu zejména o svátcích. Právě ke sváteční atmosféře pak může přispět i kvalitní masivní stůl kolem, kterého se všichni sejdete. Vůně dřeva, jehličí a svíček to jsou ty pravé Vánoce.

Blíží se Štědrý den, kdy se celá rodina sejde u stolu. Pravý čas pořídit si stůl nový. Nejlépe z masivu, tak, aby byl kvalitní a zdobil váš interiér.

Rodina má být pospolu

Když se zešeří na Štědrý den, sejde se rodina u Vánočního stolu, který je krásně nazdobený a jí štědrovečerní večeři. Domov by měl být krásně nazdoben a na stole svíčky, adventní věnce nebo také různé dekorace, jako vločky nebo dřevěné podstavce. Dozdobit jej můžete také větvičkami nebo šiškami.

Nemělo by chybět prostírání a nádobí ve vánočním stylu. Celá domácnost včetně stolu je sladěna do jedné palety barev. Nezapomeňte i na vánoční stromeček, který ozdobíte baňkami, tak aby designově ladil ke stolu a zbytku vašeho domova.

Vánoce u nového jídelního stolu
Foto: Majstrstych

Masivní stoly

Nový stůl vám bude jistě dělat radost. Masivní stoly jsou velmi výhodná koupě. Vydrží hodně dlouho a je velmi bytelný. Industriální jídelní stůl vypadá velmi efektně a bytelně. Navíc vám dodá do domácnosti přirozenou vůni dřeva. Vyrábějí se z různých druhů tvrdého dřeva jako buk či dub.

Snadno se udržuje, jídelní stůl z masivu stačí jen ošetřit voskem nebo olejem, tak, aby vynikla krásná struktura dřeva. Jídelní stůl ledňáček je designově velmi atraktivní. Má elegantní nohy z kovu, které dodávají stolu na extravaganci. Je poctivě vyroben a skvěle poslouží jako jídelní stůl pro celou rodinu.

Dřevěný jídelní stůl má masivní desku z dubu a jasanu. Vydrží vám celý život, je to investice, která se vyplatí. Dřevo pochází z českých lesů a má vysokou kvalitu.

Jak se starat o svůj jídelní stůl z masivu

Masivní stůl je kvalitní nábytek do domácnosti. Vydrží vám celý život při správné údržbě. Stačí jej jen otírat mokrým hadříkem. Ošetřuje se také kartáčem s měkkými štětinami. Neměli byste zapomínat jej natírat pravidelně voskem nebo olejem na dřevo. Pěkně voní pomerančový olej. Skvělý je také ricinový, konopný nebo teakový.

Pro sounáležitost rodiny je potřeba pravidelné společné jídlo, jak oběd, tak také večeře a setkávání se u společného stolu. Posílí se tak vztahy a nastane domácí pohoda.

Vánoce u nového jídelního stolu
Foto: Majstrstych

Masivní dřevo pro váš stůl

Dřevo masivního stolu je správně proschlé a má různé barvy, podle druhu dřeva. Od světle béžové, až po tmavě hnědou. Nohy mohou být jak černé do bytu nebo domu, který je moderní v rustikálním stylu, tak také bílé, kdy se zase hodí do domácnosti, která je designově upravena na moderní provensálský styl.

Kvalitní dřevěný jídelní stůl se vždycky vyplatí. Je to dobrá investice do budoucnosti. Než si kupovat nekvalitní stůl, který se vám brzo rozpadne a pak zase budete utrácet za nový, je lepší investovat do masivu.

Dřevo je pevně sesazeno a má velkou masivnost i výdrž. Zároveň drží stabilitu, jen tak se nepřevrhne. Můžete jej umístit i na zahradu, kde se budete jako rodina rovněž setkávat. Povětrnostní vlivy si na něj nepřijdou.

Foto: Majstrstych

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

KUCHYNĚ VE VYSOKÉM LESKU S JEMNÝMI TŘPYTKAMI

Byt v údolí Jizerek

Světle zelená kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem

Byt pro muže

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Mini koblihy

Hnědá barva v interiéru

Luxusní maringotka

Jak oddělit spaní v malé garsonce

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock