Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní dům pro děti

Moderní dům pro děti

Nepopsatelně krásný dům, který klame zevnějškem. I přes svůj moderní design je dům hlavně přizpůsoben dětem, aby se v něm cítily dobře, měly své místo na hraní, odpočinek a trávení času s rodiči.

Projekt domu Black & White je vytvořen v moderním architektonickém stylu. Exteriér i interiér byly navrženy pro mladý pár se čtyřmi dětmi, takže zvláštní pozornost byla věnována pohodlí zejména dětí. Cílem bylo vytvořit samostatný prostor pro spaní a hry, kde se děti budou cítit pohodlně a budou se těšit na odpočinek a na hraní. Je také důležité, aby rodina měla společný prostor, a proto byl navržen opravdu prostorný obývací pokoj - místo pro všechny členy rodiny, s velkou pohodlnou pohovkou a krbovou zónou. Vychutnat si pohled na oheň a poslouchat praskání dřeva si lze vychutnat současně i z jídelny a umožňuje vychutnat si příjemné chvilky i u jídelního stolu při večeři. Velká a prostorná ložnice má dva vchody do koupelny a šatníku, co umožňuje dospělým členům rodiny racionálně využívat prostor a mít stále soukromí. Dům je vybaven třemi koupelnami: jedna pro děti, jedna v ložnici a druhá v pokoji pro hosty, který má pohodlný přístup z letní terasy. Terasa má jídelní kout a gril a je v létě velmi často využívána pro trávení volného času všech členů rodiny.

Moderní dům pro děti

V hlavní roli černá

Black & White House je dům, který se vyznačuje nejen svými barvami, ale také výběrem nábytku a celkovým designem interiéru. Dům byl postaven v přirozených a asertivních tónech v srdci lesů. V moderním prostředí se kuchyně a jídelna spojují s materiály a paletou barev, které mísí černou, bílou a dřevo, což dává velmi harmonický a příjemný výsledek. I přes hojné použití černé barvy je dům velmi světlý. Velká okna jsou přítomna po celém domě a kromě světla přidávají opticky na prostoru a nabízí úžasné výhledy do okolních lesů. Pod schody je zařízena dětská herna se zavěšeným sedákem a velmi minimalistickou výzdobou. K dispozici je také vysoká síť, která umožňuje dětem i dospělým odpočívat. Dětský pokoj je zařízen moderně a jednoduše. Masivní deska vyrobená z dubového dřeva slouží jako stůl, ve stejném designu jsou police na zakázku. V dětském pokoji bylo cíleně voleno dřevo o několik odstínů světlejší než v ostatních místnostech.

Moderní dům pro děti

Kombinace materiálů a barev

V ložnici rodičů je opět mix materiálů. Dřevo na podlaze, kůže na křesle a posteli a z korku jsou noční stolky. To vše pro vytvoření útulného a intimního prostoru. Délka monochromatického Obývací pokoj má dvě vysoké kontrastní poloviny v černé a bílé. Vysoký strop byl natřen černě, aby odpovídal většině nábytku. Bílá podlaha a komínová stěna přinášejí do schématu svěží ledový jas. Naproti temné moderní pohovce je velká a nečekaná hrací plocha, střežená obřím medvědem na zdi. V dětské herní zóně se malované černé stěny stávají tabulí pro každodenní čmáranice. Stylový koberec pod opičí cestou a gymnastickými kruhy poskytuje měkké místo pro hraní nebo přistání. Úložiště knih pod schody tvoří šikovnou dětskou knihovnu. Výběrem polstrovaného podlahového křesla nebo otočného křesla se z této oblasti stane útulný čtenářský koutek pro celou rodinu.
V hluboké úložné polici jsou hromady polen pro sousední krb na dřevo a zároveň police poskytuje atraktivní místo pro televizi. Moderní krb je prosklen ze tří stran, aby byl vidět z obývací části i jídelny. Zároveň vytváří nenásilný předěl mezi obývacím pokojem a jídelnou. Hluboké a dramatické pásy černých stěn a stropů se dotýkají nebe, ostré moderní linie dávají tomuto místu moderní vzhled. Zevnějšek domu nám okamžitě dává najevo, že je to místo, které si můžete užít jako rodina, venku i uvnitř.

Zdroj: Mariya Chmut

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Nadčasový kompletní interiér

Kuchyně se zabudovaným akváriem v ostrůvku

Rodinný dům Dlouhý Most

Dětský pokoj pro dva kluky

Diamonds Living

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vánoční inspirace a dekorace

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Hnědá barva v interiéru

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock