Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Interiér založený na přírodních materiálech

Interiér založený na přírodních materiálech

V centrální části Polska se nachází dům, jehož interiér je otevřený, světlý a plný přírodních materiálů. Zaujme svými čistými liniemi, příjemnou kombinací materiálů a barev, ale i důmyslným propojením s přírodou.

Interiér domu působí neskutečně útulně, a to především díky souhře bílé barvy a světlých tónů dřeva. Veškerý nábytek si přitom majitel vyrobil sám. Zvláštní pozornost tak zaslouží především velký jídelní stůl z kartáčovaného dubu, ke kterému se vejde celá rodina.

Hřejivý interiér domu

Tým ze studia 3XEL Architekci ve složení Justyna Kolasa a Patryk Ławrynowicz si vzal za cíl vytvořit otevřené, čisté a vzdušné bydlení, v němž bude patrný hřejivý dotek přírody. Na ploše o velikosti 144 m2 tak vznikl přívětivý domov, který se do malebné krajiny polí a luk otevírá četnými okny a umožňuje tak dobré osvětlení interiéru během celého dne. Díky hojně využitým přírodním materiálům působí toto bydlení hřejivým a útulným dojmem. Přírodní dřevo je zastoupeno na podlaze, stěnách i nábytku.

Interiér založený na přírodních materiálech
Foto: Dariusz Jarząbek

Společenská zóna

Obývací pokoj je propojen s kuchyní a jídelnou. Nad již zmíněným překrásným jídelním stolem se snášejí elegantní svítidla. Perlou tohoto prostoru je však poměrně velká knihovna, která doprovází prostornou sedací soupravu se zajímavým konferenčním stolkem. Celá společenská zóna je díky velkým oknům krytým elegantními záclonami příjemně prosvětlená a opticky zvětšená. Z důvodu tepelného komfortu zde nechybí ani velice efektní krb se zajímavým úložištěm na dříví. Také kuchyně pokračuje v kombinaci bílé barvy a světlehnědých tónů přírodního dřeva. je dostatečně velká a poskytuje uklidňující výhledy do zahrady. Veškeré kuchyňské náčiní je skryto za dvířky, a tak nenarušuje čistý a minimalistický styl kuchyně a přidružených místností.

Přečtěte si také

Využití epoxidové pryskyřice od světových umělců a designérů

Od nás jste se už dozvěděli, že epoxidová pryskyřice se používá k výrobě stolů a bytových doplňků. To ale opravdu není vše. Tato pryskyřice má mnohem více využití a je čím dál tím žádanější u celé…

Odpočinková zóna

Interiér rodinného domu zdobí mimo jiné romanticky pojatá ložnice, kterou zútulňují především textilie s půvabnými květinovými motivy. Je laděná do uklidňujících barev a vedle vysoce komfortní manželské postele doplněná o prostorné noční stolky. Příjemnou atmosféru navozují také koupelny, z nichž jedna je vyvedena v kontrastu bílé a černé barvy, zatímco druhá zaujme svým jemnějším vzhledem. V domě nechybí ani pokoj pro hosty, který osvěžuje žlutá sedačka s tapetou s rostlinnými motivy v zádech.

Interiér domu je tak nejen příjemně světlý a čistě minimalistický, ale i plný svěžích nápadů.

Foto: Dariusz Jarząbek
Zdroj: www.3xel.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock