Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní a útulný interiér v sametově šedé barvě

Moderní a útulný interiér v sametově šedé barvě

Naše dnešní návštěva poukazuje na neskutečnou přitažlivost šedé barvy. Její sametové odstíny se mísí s barvou sněhu a dřeva. Vzniká tak úchvatná kompozice spoludotvářející útulný domov, ve kterém nebyl opomenut jediný kout.

O podmanivý vzhled interiéru v moderní vile s rozlohou 400 m2 se zasloužila designérka Dorota Traczewska. Využila zajímavého tvaru domu s řadou prosklení a kouzelných průhledů do zahrady, a vzniklo tak bydlení, které má nebývalý šarm. Může za to vkusné zakomponování elegantních prvků i převaha sametově šedé barvy.

Elegantní bydlení

Majitelé vnímají své bydlení jako mistrovské dílo, které je zároveň praktické a funkční. Proměna interiéru byla promyšlená od začátku až do konce. Všechno má své místo a důvod. Jednoduché tvary, jednolité plochy, dotek dřeva i spousta bílé barvy – to všechno zafungovalo jako správné ingredience pro nadčasové a elegantní bydlení.

Moderní a útulný interiér v sametově šedé barvě
Foto: Dorota Traczewska

O jistou dramatičnost v interiéru se přitom starají dveře sahající až ke stropu či kouřově antracitová barva v matné verzi, která se objevuje na nábytku, lampách, objímkách i kování. Tmavě šedá až černá barva je v interiéru zjemněna světlými šedými odstíny, ale také bílou barvou a hřejivými tóny dřeva.

Přečtěte si také

Anglické barvy

Čím jsou anglické barvy jedinečné? Proč se soustředit na anglické značky barev? V čem tkví jejích kvalita? Proč se vyplatí investovat do barev, které nekoupíte v běžné prodejní síti?

Vzdušný interiér s nádechem luxusu

Dřevo se hlásí o slovo snad v každé místnosti. Zajímavě působí zrcadlový odraz dřevěné podlahy na stropě, který ozvláštňuje kuchyni, jídelnu i komunikační prostory. Podlaha je pryskyřičná a příjemně pochozí. Útulnou atmosféru v interiéru spoludotvářejí také designové kusy nábytku, sametově hebké textilie a pokojové rostliny. Bydlení působí otevřeným a vzdušným dojmem zejména díky zajímavě řešeným průchodům mezi jednotlivými místnostmi i zakomponováním prosklených ploch.

Interiér působí čistě, libuje si v minimalistickém stylu. Mohou tedy plně vyniknout jednotlivé odstíny šedé barvy, která do interiéru vnáší opravdu luxusní nádech.

Foto: Dorota Traczewska
Zdroj: www.traczewskadesign.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Malá Dřevostavba Easy 24

MODERNÍ A ZÁROVEŇ PRAKTICKÁ KUCHYNĚ

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Idylický dům v Chorvatsku

Vybíráme dlažbu na terasu

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Luxusní maringotka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock