Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní a útulný interiér v sametově šedé barvě

Moderní a útulný interiér v sametově šedé barvě

Naše dnešní návštěva poukazuje na neskutečnou přitažlivost šedé barvy. Její sametové odstíny se mísí s barvou sněhu a dřeva. Vzniká tak úchvatná kompozice spoludotvářející útulný domov, ve kterém nebyl opomenut jediný kout.

O podmanivý vzhled interiéru v moderní vile s rozlohou 400 m2 se zasloužila designérka Dorota Traczewska. Využila zajímavého tvaru domu s řadou prosklení a kouzelných průhledů do zahrady, a vzniklo tak bydlení, které má nebývalý šarm. Může za to vkusné zakomponování elegantních prvků i převaha sametově šedé barvy.

Elegantní bydlení

Majitelé vnímají své bydlení jako mistrovské dílo, které je zároveň praktické a funkční. Proměna interiéru byla promyšlená od začátku až do konce. Všechno má své místo a důvod. Jednoduché tvary, jednolité plochy, dotek dřeva i spousta bílé barvy – to všechno zafungovalo jako správné ingredience pro nadčasové a elegantní bydlení.

Moderní a útulný interiér v sametově šedé barvě
Foto: Dorota Traczewska

O jistou dramatičnost v interiéru se přitom starají dveře sahající až ke stropu či kouřově antracitová barva v matné verzi, která se objevuje na nábytku, lampách, objímkách i kování. Tmavě šedá až černá barva je v interiéru zjemněna světlými šedými odstíny, ale také bílou barvou a hřejivými tóny dřeva.

Přečtěte si také

Luxusní a dramatický styl Scandi Noir

Pokud toužíte po tom, aby váš interiér odrážel nejnovější trendy, vpusťte si do něj nový interiérový styl Scandi Noir! Díky převažující černé barvě vnese do vašeho domova nádech dramatičnosti,…

Vzdušný interiér s nádechem luxusu

Dřevo se hlásí o slovo snad v každé místnosti. Zajímavě působí zrcadlový odraz dřevěné podlahy na stropě, který ozvláštňuje kuchyni, jídelnu i komunikační prostory. Podlaha je pryskyřičná a příjemně pochozí. Útulnou atmosféru v interiéru spoludotvářejí také designové kusy nábytku, sametově hebké textilie a pokojové rostliny. Bydlení působí otevřeným a vzdušným dojmem zejména díky zajímavě řešeným průchodům mezi jednotlivými místnostmi i zakomponováním prosklených ploch.

Interiér působí čistě, libuje si v minimalistickém stylu. Mohou tedy plně vyniknout jednotlivé odstíny šedé barvy, která do interiéru vnáší opravdu luxusní nádech.

Foto: Dorota Traczewska
Zdroj: www.traczewskadesign.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Realizace moderního bytu

Praha Štěpánská

Praha Španělská

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Žít v chalupě po celý rok? V této byste chtěli žít taky

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Luxusní maringotka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock