Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Malý dům v Quy Nhon

Malý dům v Quy Nhon

Ve městě Quy Nhon v provincii Bình Định v centrálním Vietnamu se nachází malý dům, který se stal domovem manželskému páru se dvěma dětmi. Zaujme otevřenými vzdušnými prostory a osvěžující záplavou zeleně.

Charakter tohoto poněkud netradičního bydlení s notnou dávkou exotiky určují především vysoké stropy. Díky nim a stírání funkcí jednotlivých obytných zón je interiér malého domu velice osobitý a vzdušný.

Hravé bydlení

Interiér domu působí velice dynamicky a hravě. Ocení to zejména děti, pro které se bydlení v tomto neobyčejném domě stává nekonečným dobrodružstvím. Mohou objevovat různá zákoutí, pozorovat rodiče v přízemí domu, a přesto si zachovat dostatek soukromí. Také rodiče mohou mít díky uspořádání bydlení dobrý přehled o svých dětech.

Malý dům v Quy Nhon
Foto: Quang Dam

Osobitý interiér domu

Interiéru vévodí dřevo, které je zde využito opravdu v hojné míře. Ukazuje svou krásnou kresbu a navozuje zde příjemně hřejivou atmosféru přibližující obyvatele k přírodě. Ta je zde přítomna také prostřednictvím zimní zahrady, která interiéru dodává zvláštní energii a svěžest. To samé platí pro prostor na terase, kterou uvádí vzrostlý strom, jehož rozložité větve poskytují obyvatelům domu dostatečný pocit soukromí. Umocňují však také půvab rozmanitých výhledů do přírody z nitra domu. Dřevo v interiéru doplňuje beton a kov. Hlavní roli tak zde hraje hnědá, šedá a černá barva. O zajímavé průzračné efekty se v interiéru stará sklo.

Přečtěte si také

Rekonstrukce přízemního bytu pro mladou maminku

Nový přízemní byt se stal místem pro životní restart mladé maminky se dvěma dětmi. Zaujímá sice vcelku malou rozlohu, přesto v něm vyniknou čistě a minimalisticky zařízené místnosti, které jsou…

V poklidné atmosféře

Bydlení v malém domě je zařízeno v minimalistickém stylu. Nic tak neruší od úzkého spojení s přírodou. O to více vynikají použité materiály, barvy a tvary. Vládne zde příjemná poklidná atmosféra osvěžená záplavou zeleně. Zdá se, že vybavení interiéru je velice střídmé, přesto však bydlení poskytuje vše, co je zapotřebí. Díky chytře řešeným úložným prostorům může interiér volně dýchat, nic mu nebrání ani v působivých výhledech do zahrady. Úchvatný výhled nabízí například jednoduše řešená ložnice rodičů. Ačkoliv je dům vcelku malý, v kuchyni se prostorem nešetřilo. Kuchyni a jídelně vévodí kuchyňská linka velkorysých rozměrů. Vzniká zde tedy příjemné místo k setkávání rodiny a přátel.

Ve městě Quy Nhon tak vzniklo působivé otevřené bydlení, které zaujme vysokými stropy, důmyslnou hrou s jednotlivými obytnými zónami i záplavou svěží zeleně. Jakmile se setmí, rozzáří interiér domu hravě umístěné umělé osvětlení, které spolu s kouzelnými výhledy vytvoří opravdu překrásnou podívanou.

Štítky: moderní interiér
Foto: Quang Dam
Zdroj: quangdam.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Velká kuchyně do malých prostor

Interiér Bobrovníky

Apartmánový dům Harrachov - horský interiér

Rodinný dům s atriem

Apartmánový dům Harrachov

Rekonstrukce bytu Praha

Sledujte nás

Nejčtenější články

Téměř nulová dřevostavba v Beskydech

Na střeše bytovky vyrostl minimalistický dům ze dřeva

Černý dům se otevírá do krajiny

Vysněný dům na venkově

Luxusní maringotka

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock