Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Luxusní glamour interiér

Luxusní glamour interiér

Nedaleko od Václavského náměstí a Františkánské zahrady se nachází luxusně zařízený byt ve stylu glamour. Prošel si nákladnou a velmi precizní rekonstrukcí, nyní tak nabízí vysoce komfortní bydlení přímo v centru historické Prahy. Přitažlivost tohoto bytu tkví především v jeho lesku, pastelových barvách a květinových motivech.

Glamour styl v interiéru

Žádný jiný styl není tak noblesní jako ten glamour. Navozuje atmosféru blahobytu, pohrává si s dokonalostí. Je přitažlivý hlavně díky svému sofistikovanému vzhledu, který nám dává nahlédnout do zámeckých komnat anebo do vil filmových hvězd. Ne náhodou se v něm často objevuje masivní nábytek připomínající ten z období baroka či rokoka. Důležitý je také lesk a třpyt. A protože je glamour styl opravdu odvážný, nebojí se ani velkoplošných tapet většinou s květinovými vzory.

Dokonale luxusní bydlení

Glamour styl se s celou řadou pro sebe natolik typických prvků zabydlel i v tomto pražském bytě, který po rekonstrukci dává na odiv opravdu luxusní interiér sršící energií. Vděčí za to lesknoucím se závěsným lampám a dalším dekoracím se zlatými akcenty, příjemně kontrastující růžové barvě na závěsech i tapetách či důrazu na umění napříč celým interiérem. Velkou roli zde hraje i využití dřeva ve všech svých proměnách. Nadbytek bytových doplňků tu nenajdete. Hlavní je prostor a vzdušnost.

Staré i nové prvky interiéru

Ačkoliv se jedná o moderní bydlení, doteky starých časů nezapře. Takový už ale glamour styl zkrátka je. Fandí vysokým postelím, až na zem splývajícím závěsům, zlatým klikám, velkým zrcadlům s ozdobnými rámy či tolik oblíbeným mozaikám. Byt zdobí i repliky původních oken a na míru vyrobené dřevěné dveře. Velice luxusním dojmem působí prostorná kuchyně s mramorovou deskou.

Luxusní glamour interiér

Každá místnost jako perla

Není tady místnosti, která by svým vzezřením nezaujala. Luxus zde dýchá ze všech stran. Stačí se podívat na velkoryse prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou. Jeho romantický ráz určuje především tapeta v šedých tónech, které rozveseluje motiv růžových květů. Tento odvážný glamour prvek podporují zdejší textilie i živé lilie ve váze. Vedle květinové tapety na sebe strhává pozornost také velké zrcadlo se zlatým rámem.

Stěny jsou odvážně zdobené i v dalších místnostech. Velmi svůdně působí především koupelna, jejíž zeď nad vanou zpestřují obrovské květy vlčích máků. Kombinace bílé, růžové a šedé vytváří i tady neskutečně přitažlivou atmosféru. Podobně je tomu v podlouhlé pracovně. Luxusní nádech mají rovněž další ložnice, koupelny a chodby.

Historický klenot

Spojujícím prvkem celého interiéru je kvalitní nábytek s dotekem starých časů, hřejivě vyhlížející dřevěné obklady, příjemná paleta barev, zlatý lesk, odvážné velkoplošné tapety, velkorysost prostoru i intenzita světa. Historické centrum Prahy si tak hýčká velice přitažlivý klenot, který však příhodně zapadá do současné doby.

Zdroj: www.svoboda-williams.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Dřevostavba Easy 78

Tiny house na zakázku

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Luxusní maringotka

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Bioplynová stanice do vašeho domova

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock