Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Když se staré potká s novým

Když se staré potká s novým

Tento interiér je důkazem, že vkusně propojené staré a nové prvky mohou vytvořit opravdu kouzelný domov. Myslí totiž na požadavky moderních časů a přitom s nostalgií vzpomíná na ty minulé.

S obdivuhodným citem vznikl osobitý interiér, ve kterém se staré potkává s novým. Do moderní domácnosti zakomponovaný historizující nábytek pomáhá vykouzlit podmanivě krásné prostředí k životu plné inspirace a vzpomínek. Nábytek připomínající staré časy v sobě totiž nese nejen patinu, ale i určitý příběh. Interiér jím tak získává na originalitě i kráse charakteru. Tato pozitiva pak nenarušují ani prvky moderního bydlení.

Elegantní bydlení s historizujícími prvky

Na pozadí bílé barvy ozvláštněné jemně šedou vystupuje přirozená krása dřeva, ze kterého je vyroben například elegantní jídelní stůl či vestavěný kredenc. Právě historizující nábytek se v interiéru stará o jistou majestátnost. Stačí se podívat na překrásné židle jakoby ze zámku. O dotek starých časů se starají také až na zem splývající závěsy a záclony, vznešené svícny, nádobí, lustry, skříňky, komody, stolky, poličky či romantické vzory na podlaze v kuchyni či na dlažbě v koupelně. Zajímavý předěl pak představuje řešení mezi chodbou a kuchyňskou linkou, které opět odkazuje na přirozený půvab dřeva.

Když se staré potká s novým

Staré a moderní prvky v interiéru

To, co tento interiér činí natolik osobitým, je třeba spatřovat v příjemné symbióze starých a moderních prvků. Ty se nenápadně prolínají a doplňují, jejich sjednocenost tak působí naprosto přirozeně. Moderní prvky v interiéru přitom odkazují na industriální styl, u kterého by se mohlo zdát, že si s tím historizujícím nemůže rozumět. Opak je ale pravdou. Lesklé kovové akcenty nadčasových umělých svítidel, moderní vzdušné schody, obrazy jdoucí s dobou, moderní kamna či obnažené zdi – to všechno je důkazem, že tomuto interiéru kombinace starého s novým sluší.

Výsledkem je tak bydlení, které v sobě umně propojuje moderní i historické prvky, a vytváří tak opravdu útulné a inspirativní místo pro život.

Zdroj: www.vprojekt-weronika.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Útulné podkroví pro hosty

Jahodové sady

Dokonalá ergonomie a rozmístění

Byt v rezidenci Braník

Rezidenční bydlení

Kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vánoční inspirace a dekorace

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Hnědá barva v interiéru

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock