Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Když se staré potká s novým

Když se staré potká s novým

Tento interiér je důkazem, že vkusně propojené staré a nové prvky mohou vytvořit opravdu kouzelný domov. Myslí totiž na požadavky moderních časů a přitom s nostalgií vzpomíná na ty minulé.

S obdivuhodným citem vznikl osobitý interiér, ve kterém se staré potkává s novým. Do moderní domácnosti zakomponovaný historizující nábytek pomáhá vykouzlit podmanivě krásné prostředí k životu plné inspirace a vzpomínek. Nábytek připomínající staré časy v sobě totiž nese nejen patinu, ale i určitý příběh. Interiér jím tak získává na originalitě i kráse charakteru. Tato pozitiva pak nenarušují ani prvky moderního bydlení.

Elegantní bydlení s historizujícími prvky

Na pozadí bílé barvy ozvláštněné jemně šedou vystupuje přirozená krása dřeva, ze kterého je vyroben například elegantní jídelní stůl či vestavěný kredenc. Právě historizující nábytek se v interiéru stará o jistou majestátnost. Stačí se podívat na překrásné židle jakoby ze zámku. O dotek starých časů se starají také až na zem splývající závěsy a záclony, vznešené svícny, nádobí, lustry, skříňky, komody, stolky, poličky či romantické vzory na podlaze v kuchyni či na dlažbě v koupelně. Zajímavý předěl pak představuje řešení mezi chodbou a kuchyňskou linkou, které opět odkazuje na přirozený půvab dřeva.

Když se staré potká s novým

Staré a moderní prvky v interiéru

To, co tento interiér činí natolik osobitým, je třeba spatřovat v příjemné symbióze starých a moderních prvků. Ty se nenápadně prolínají a doplňují, jejich sjednocenost tak působí naprosto přirozeně. Moderní prvky v interiéru přitom odkazují na industriální styl, u kterého by se mohlo zdát, že si s tím historizujícím nemůže rozumět. Opak je ale pravdou. Lesklé kovové akcenty nadčasových umělých svítidel, moderní vzdušné schody, obrazy jdoucí s dobou, moderní kamna či obnažené zdi – to všechno je důkazem, že tomuto interiéru kombinace starého s novým sluší.

Výsledkem je tak bydlení, které v sobě umně propojuje moderní i historické prvky, a vytváří tak opravdu útulné a inspirativní místo pro život.

Zdroj: www.vprojekt-weronika.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock