Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Osobitý interiér - bydlení s šedou

Osobitý interiér - bydlení s šedou

Při nahlédnutí do jakéhokoliv interiéru získáváme trochu ponětí o osobnosti majitele. Ať už se jedná o člověka uznávajícího tradiční hodnoty a klasický interiér, inovátora s futuristickým zařízením prostoru, nebo někoho milující přírodu a přírodní materiály, vždy nás může inspirovat.

Byt o rozloze 56 m 2 nacházející se Zielonej Górze byl vytvořen na klíč dle přání majitele tvůrci ze studia SAS.

Celá rozloha bytu se dělí do dvou pokojů, přičemž jeden zastává funkci obývacího pokoje, kuchyně a jídelny a druhý poskytuje maximální soukromí pro ložnici. Poslední místnost pak patří už jen koupelně, která je spojená s toaletou.

Tlumená kombinace s výrazným prvkem

Kompletně celý byt je laděn do tlumené kombinace šedé, nacházející se jak na zdech tak na vybavení, a přírodní dubové barvy, která je nejvíce zastoupena v podlaze a vestavěných skříní. Monotónnost této kombinace a plynule ladícího interiéru rozbíjí výrazně červené detaily. Ty jsou v jídelním a obývacím prostoru hned na několika místech. Nejvýraznějším červeným prvkem jsou židle u jídelního stolu, který je přímo naproti vchodovým dveřím mezi kuchyní a prostorem situovaným jako obývací pokoj.

Osobitý interiér - bydlení s šedou
Foto: Krzysztof Strazynski

Židle mají klasický tvar a kromě červeného lakování mají do stejné barvy laděn i polstrovaný potah na sezení. Razanci tohoto výrazného vybavení zmírňují další kousky v červené barvě, které se v místnosti dále nacházejí. Byť se byt řadí mezi ty rozměrově menší nechybí mu dostatečný úložný prostor, který poskytují vestavěné skříně vedoucí podél zdi od vstupních dveří až do ložnice.

Přečtěte si také

Bydlení s nádechem přímořského stylu

Polské studio Shoko Design je zajímavé pro svůj osobitý styl, který se promítá v každém jejich projektu, jenž úspěšně dokončí. Dnes se spolu podíváme na tento krásný apartmán s nádechem přímořského…

Víceúčelový úložný prostor

Část dveří od vestavěných skříní navíc slouží i jako zrcadlo a krásně tak opticky zvětšuje prostor. Byt by se mohl díky vysoké míře šedé barvy zdát tmavý, ale opak je pravdou. Prostor je dostatečně prosvětlen denním světlem, které poskytují velká okna, a to jak v obývací místnosti, tak v ložnici.

Velmi netradiční je i kombice hladkých šedých zdí spolu s šedým cihlovým obložením. To se nachází jak obývacím pokoji, tak v ložnici a efektivně oba pokoje dekoruje.

Díky velmi praktickému uspořádání byt skvěle poslouží jak jednotlivci, tak páru nebo mladé rodině.

Foto: Krzysztof Strazynski
Zdroj: www.saswnetrzaikuchnie.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Elegantní lakovaná kuchyňská linka

Dům s duší

Chytrá kuchyně i celá domácnost

ZLATÁ KUCHYNĚ SYKORA

Pasivní Vila dům ve svahu Podolanka

Vzorový byt Zlatá stoka

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Hnědá barva v interiéru

Rady do malé zahrady

Kalkulátor oken – váš spolehlivý online pomocník

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock