Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Italské podkroví samé dřevo

Italské podkroví samé dřevo

Interiér plný dřeva, tepla a pastelových akcentů barev - to je podkrovní bydlení, do kterého se dnes podíváme. Nachází se v italském Bormiu a o fantazii v něm není nouze. A už vůbec ne o dřevo…

Dřevo, kam se podíváš

Celé podkroví je oslavou dřeva ve všemožných jeho využitích. Sahá od podlahy až po strop, bytové doplňky nevyjímaje. Díky obrovskému poli působení tohoto přírodního materiálu sálá z interiéru neskutečné teplo. Hřejivou atmosféru podkroví navíc podtrhuje i moderní krb, u kterého nechybí efektně vyskládaná polínka. A pozadu nezůstávají ani heboučké textilie či zajímavě řešená svítidla.

V severském stylu

Interiér místy působí chladnějším severským tónem. Může za to zejména lehce myslivecká tematika, kterou v jídelně zastupuje například originální obraz losa nebo lustr z paroží. Severský tón udávají i vlněné přehozy, koberce s geometrickými vzory a také velice působivý obraz v chodbě.

Italské podkroví samé dřevo

Barevné ladění

Převahu dřeva v podkroví příjemně rozbíjí hojně využitá černá barva. Ta do interiéru přináší dotek modernity a ryzí funkčnosti. O hravost se naproti tomu starají pastelové tóny barev, které v podobě polštářků rozsvěcují šedou pohovku velkorysých rozměrů. Eleganci tu naopak zastupuje zajímavá lampa ve zlaté barvě v jídelně nebo roztomilá skříňka ze starých časů v ložnici.

Vzdušné bydlení

Vedle přitažlivého severského stylu zaujme tohle podkrovní bydlení především svou otevřeností a vzdušností. Obývací pokoj, kuchyň a jídelna mezi sebou nemají žádné zbytečné bariéry, díky čemuž se celý prostor příjemně zvětšil. Navíc je proveden v minimalistickém duchu, a tak se neutápí v záplavě doplňků. O to více vynikne každý jednotlivý kousek jeho vybavení.

Jak je tedy patrné, i bydlení v severském stylu může působit hřejivým dojmem – obzvláště, pokud se v něm dřevem a hebkými textiliemi nešetří.

Italské podkroví samé dřevo
Italské podkroví samé dřevo
Italské podkroví samé dřevo
Italské podkroví samé dřevo
Italské podkroví samé dřevo
Italské podkroví samé dřevo
Zdroj: www.bearprogetti.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Útulné podkroví pro hosty

Jahodové sady

Dokonalá ergonomie a rozmístění

Byt v rezidenci Braník

Rezidenční bydlení

Kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Vánoční inspirace a dekorace

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Perníková chaloupka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock