Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Italské podkroví samé dřevo

Italské podkroví samé dřevo

Interiér plný dřeva, tepla a pastelových akcentů barev - to je podkrovní bydlení, do kterého se dnes podíváme. Nachází se v italském Bormiu a o fantazii v něm není nouze. A už vůbec ne o dřevo…

Dřevo, kam se podíváš

Celé podkroví je oslavou dřeva ve všemožných jeho využitích. Sahá od podlahy až po strop, bytové doplňky nevyjímaje. Díky obrovskému poli působení tohoto přírodního materiálu sálá z interiéru neskutečné teplo. Hřejivou atmosféru podkroví navíc podtrhuje i moderní krb, u kterého nechybí efektně vyskládaná polínka. A pozadu nezůstávají ani heboučké textilie či zajímavě řešená svítidla.

V severském stylu

Interiér místy působí chladnějším severským tónem. Může za to zejména lehce myslivecká tematika, kterou v jídelně zastupuje například originální obraz losa nebo lustr z paroží. Severský tón udávají i vlněné přehozy, koberce s geometrickými vzory a také velice působivý obraz v chodbě.

Italské podkroví samé dřevo

Barevné ladění

Převahu dřeva v podkroví příjemně rozbíjí hojně využitá černá barva. Ta do interiéru přináší dotek modernity a ryzí funkčnosti. O hravost se naproti tomu starají pastelové tóny barev, které v podobě polštářků rozsvěcují šedou pohovku velkorysých rozměrů. Eleganci tu naopak zastupuje zajímavá lampa ve zlaté barvě v jídelně nebo roztomilá skříňka ze starých časů v ložnici.

Vzdušné bydlení

Vedle přitažlivého severského stylu zaujme tohle podkrovní bydlení především svou otevřeností a vzdušností. Obývací pokoj, kuchyň a jídelna mezi sebou nemají žádné zbytečné bariéry, díky čemuž se celý prostor příjemně zvětšil. Navíc je proveden v minimalistickém duchu, a tak se neutápí v záplavě doplňků. O to více vynikne každý jednotlivý kousek jeho vybavení.

Jak je tedy patrné, i bydlení v severském stylu může působit hřejivým dojmem – obzvláště, pokud se v něm dřevem a hebkými textiliemi nešetří.

Italské podkroví samé dřevo
Italské podkroví samé dřevo
Italské podkroví samé dřevo
Italské podkroví samé dřevo
Italské podkroví samé dřevo
Italské podkroví samé dřevo
Zdroj: www.bearprogetti.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Vybíráme dlažbu na terasu

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock