Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Luxusní interiér rodinného domu v Praze

Luxusní interiér rodinného domu v Praze

Rozhlehlá rodinná vila v klidné části Prahy ukrývá nadstandardně vybavený interiér, který je plný nadčasového designu. Velkorysé prostory uvnitř vily krášlí klasická okna i střešní světlíky, velkou ozdobou je také umělé osvětlení.

Interiér rodinného domu vděčí za svůj působivý vzhled pražskému architektonickému studiu Versatile, konkrétně se výzvy ve svém oboru chopili architekti Daniel Pružina, Pavel Salák a Markéta Churanová. Společně s majiteli vily našli cestu k vytvoření elegantního, praktického a nadčasového interiéru.

V hlavní roli světlo

Charakter tohoto luxusního bydlení utváří zejména dřevo, industriální prvky a kvalitní designové osvětlení. Pozornost návštěv se tak okamžitě upíná na velkorysé svítidlo z ručně foukaných dílců křišťálového skla. Tento designový lustr byl zhotoven na míru a je největší ozdobou obývacího prostoru. Rozmanitá designová svítidla se objevují také v dalších místnostech vily, ať už s větší či menší touhou strhnout na sebe pozornost. Když už je denního světla poskrovnu, zalije se celý interiér tím umělým, které však také umí vykouzlit romantická zátiší. Zrána pak dostávají prostor sluneční paprsky, jež dovnitř vstupují velkorysými okny.

Hřejivé kouzlo dřeva

Přirozené či umělé světlo dává ještě více vyniknout kráse všudypřítomného dřeva, které interiér činí velice útulným. Především dlouhá chodba spojující hlavní obytný prostor se zádveřím je obložena dřevem. Chytrým řešením jsou zde integrované dveře i střešní světlíky. Právě dřevěná dýha byla spolu s dalšími materiály použita k vizuálnímu propojení jednotlivých místností. Podařilo se tak spojit i ty prostory, které mají navzájem velmi odlišné funkce. Stylem, materiály i barvami tak na sebe plynule navazuje pracovna, kinosál, vinný sklep či masérna. Je tedy patrné, že se jedná o opravdu nadstandardně zařízený interiér, v němž nechybí nic pro plnohodnotné bydlení.

Foto: Studio Flusser
Zdroj: versatile.cz

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

BYDLENÍ MEZI ÚHLY

Horský byt v Jizerkách II.

Dětský pokoj pro malou slečnu

Moderní mezonetový byt

Irkutské zahrady

CHATA U LIPNA

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Rady do malé zahrady

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock