Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Elegantní interiér domu v Rotmance

Elegantní interiér domu v Rotmance

Jedna z ulic města Rotmanka v Polsku ukrývá dům s působivým interiérem. Vyvedený v sametově šedých odstínech a dozdobený luxusními prvky skýtá překrásné útočiště před shonem všedních dnů.

Minimalistický styl interiéru s výrazným luxusním nádechem o sobě dává vědět už v předsíni, kterou zdobí velké zrcadlo a čalouněné posezení. Převažující bílá barva výmalby a vybavení zajímavě kontrastuje s tmavými vstupními dveřmi. Černobílá, případně šedobílá barevná kompozice se prolíná celým interiérem.

Sametově něžné bydlení

Prostor, světlo, elegance, luxus a osobitý styl – to jsou střípky do mozaiky tohoto přitažlivého bydlení. Jednotlivé místnosti jsou otevřené a vzdušné. Nezahlcuje je přemíra různých doplňků. Jejich největšími ozdobami jsou kvalitní a designové kusy nábytku či romantické výhledy do přírody. Četné prosklené stěny jsou hlavní devizou tohoto bydlení, která se tak příjemně otevírá do svého bezprostředního okolí. V případě pěkného počasí je tedy možné interiér ještě rozšířit.

Elegantní interiér domu v Rotmance
Foto: Wojciech Kic

Luxusní domov

Ať už je to otevřeným prostorem, kvalitními materiály, designovými prvky nebo tím vším dohromady, interiér domu v Rotmance představuje opravdu luxusní bydlení. Krásu tohoto nevšední domova přitom umocňují zejména sametově hebké textilie v podobě polštářků, dek či elegantních závěsů splývajících až k zemi. Romantická atmosféra v interiéru nastává především ve chvíli, kdy je zapotřebí nahradit sluneční paprsky umělým světlem. Ke slovu se tak dostanou překrásná designová svítidla, která interiéru dodávají neobyčejně luxusní nádech. V každé místnosti na sebe berou jinou podobu, a přesto mají něco společného – elegantní a svůdný lesk.

Interiér domu však zaujme také dalšími zajímavými prvky. Patří mezi ně kreativní výzdoba stěn, moderní rolety, designové židle či chytré úložné prostory. Praktická stránka zde zkrátka kráčí ruku v ruce s tou estetickou, a vzniká tak funkční a zároveň přitažlivé bydlení.

Foto: Wojciech Kic
Zdroj: www.artedizain.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

V hlavní roli kámen

KUCHYNĚ S TAJNOU MÍSTNOSTÍ

Studie minimálního interiéru

Kuchyně v šafránově žluté barvě

Předsíň na Praze 9

Interiér Kozlovice

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Luxusní maringotka

Vybíráme dlažbu na terasu

Zdařilá rekonstrukce Ačkové chaty

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock