Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Elegantní interiér domu v Rotmance

Elegantní interiér domu v Rotmance

Jedna z ulic města Rotmanka v Polsku ukrývá dům s působivým interiérem. Vyvedený v sametově šedých odstínech a dozdobený luxusními prvky skýtá překrásné útočiště před shonem všedních dnů.

Minimalistický styl interiéru s výrazným luxusním nádechem o sobě dává vědět už v předsíni, kterou zdobí velké zrcadlo a čalouněné posezení. Převažující bílá barva výmalby a vybavení zajímavě kontrastuje s tmavými vstupními dveřmi. Černobílá, případně šedobílá barevná kompozice se prolíná celým interiérem.

Sametově něžné bydlení

Prostor, světlo, elegance, luxus a osobitý styl – to jsou střípky do mozaiky tohoto přitažlivého bydlení. Jednotlivé místnosti jsou otevřené a vzdušné. Nezahlcuje je přemíra různých doplňků. Jejich největšími ozdobami jsou kvalitní a designové kusy nábytku či romantické výhledy do přírody. Četné prosklené stěny jsou hlavní devizou tohoto bydlení, která se tak příjemně otevírá do svého bezprostředního okolí. V případě pěkného počasí je tedy možné interiér ještě rozšířit.

Elegantní interiér domu v Rotmance
Foto: Wojciech Kic

Luxusní domov

Ať už je to otevřeným prostorem, kvalitními materiály, designovými prvky nebo tím vším dohromady, interiér domu v Rotmance představuje opravdu luxusní bydlení. Krásu tohoto nevšední domova přitom umocňují zejména sametově hebké textilie v podobě polštářků, dek či elegantních závěsů splývajících až k zemi. Romantická atmosféra v interiéru nastává především ve chvíli, kdy je zapotřebí nahradit sluneční paprsky umělým světlem. Ke slovu se tak dostanou překrásná designová svítidla, která interiéru dodávají neobyčejně luxusní nádech. V každé místnosti na sebe berou jinou podobu, a přesto mají něco společného – elegantní a svůdný lesk.

Interiér domu však zaujme také dalšími zajímavými prvky. Patří mezi ně kreativní výzdoba stěn, moderní rolety, designové židle či chytré úložné prostory. Praktická stránka zde zkrátka kráčí ruku v ruce s tou estetickou, a vzniká tak funkční a zároveň přitažlivé bydlení.

Foto: Wojciech Kic
Zdroj: www.artedizain.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Apartmánový dům Harrachov - horský interiér

Rodinný dům s atriem

Apartmánový dům Harrachov

Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce RD Hovorčovice

BD Kostelec nad Černými lesy - luxusní interiér

Sledujte nás

Nejčtenější články

Téměř nulová dřevostavba v Beskydech

Na střeše bytovky vyrostl minimalistický dům ze dřeva

Vysněný dům na venkově

Luxusní maringotka

Černý dům se otevírá do krajiny

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock