Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Elegantní byt v Polsku

Elegantní byt v Polsku

Tento elegantní byt v činžovním domě v Gdaňsku je skvělým příkladem toho, jak vkusně kombinovat různé styly a protikladné materiály. Užití dřevěných podlah společně s cihlovými obklady umně kontrastuje s bíle řešenou kuchyní a bílými zdmi na chodbě, které rozsvěcují moderní obrazy ve výrazných barvách.

Volně stojící vana jako dominanta koupelny

Koupelna v šedobílých pastelových tónech, které dominuje prostorná volně stojící vana s barevnými pruhy na ozdobných nožkách, překvapí svou rozlehlostí. Zrcadlová zeď na protilehlé straně opticky rozšiřuje a zároveň prosvěcuje celou místnost.

Knihovna pro knihomola

Bíle oděnému rozlehlému obývacímu pokoji vévodí petrolejově zbarvená sedací souprava doplněná žlutým křeslem a stejně barevnými stolky s výhledem na knihovnu, která zabírá celou protilehlou stěnu a je opravdovou lahůdkou pro nadšené čtenáře. Téměř všechny prostory doplňují masivní černé radiátory.

Originální svítidla

Na první pohled zaujmou v každém pokoji pozoruhodná designová svítidla a lampy – v kuchyni velice zvláštní lustr evokující nafouklý čirý balonek ve tvaru pavouka, v ložnici lampa připomínající dětské nafukovací rukávky a v obývacím pokoji řada specifických svítidel s množstvím žárovek působících jakoby provizorním dojmem. Tento svěží moderní byt navrhla architektka Anna Maria Sokołowská.

Zdroj: amsokolowska.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Dřevostavba Easy 78

Tiny house na zakázku

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Sledujte nás

Nejčtenější články

Bioplynová stanice do vašeho domova

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Luxusní maringotka

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock