Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Ekologický dům v samém srdci Beskyd

Ekologický dům v samém srdci Beskyd

V dolíčku mezi vzrostlými stromy a na místě jako stvořeném pro zdravý životní styl plný sportu i relaxace vyrostl unikátní ekologický dům. Toto dřevem obložené stavení uprostřed zeleně najdete ve Vsetíně. Nechte se spolu s námi okouzlit ekologickou stavbou, která skrývá podmanivý skandinávský interiér.

Vstříc přírodě

Tento dům zasazený do kouzelného prostředí Beskyd příjemně splývá s okolní přírodou. Obklopuje ho velká svažitá zahrada se vzrostlými břízami a borovicemi, která je navíc plná borůvek, ostružin a hub. Také celkové pojetí domu fandí přírodě. Oslavuje přirozenou krásu dřeva a kouzlo jednoduchosti. Interiér je samé dřevo a o jeho kvalitě svědčí například masivní dubová podlaha nebo okna z modřínu.

Vzhledem k tomu, že se jedná o ekologickou stavbu, byly zde využity jen materiály šetrné k přírodě. Velkým plusem stavení je přitom unikátní technologie difúzně otevřené konstrukce a odvětrávaná modřínová fasáda s bezúdržbovým systémem. K vybavení patří také norská krbová obestavba s akumulací až 36 hodin a v polovině domu zabudované podlahové vytápění.

Ekologický dům v samém srdci Beskyd

Krása jednoduchosti

Exteriér i interiér oslavující světlé dřevo příhodně zapadá do zdejší krajiny. Skandinávský styl tohoto bydlení přináší dovnitř světlo, teplo a pohodlí. Velké plochy ze světlého dřeva, hojné využití bílé a béžové barvy, velká okna a prosklené dveře – to všechno dělá z tohoto domu příjemné místo pro život. A to i díky absenci záplavy jakýchkoliv designových doplňků, kterým skandinávský styl zrovna nefandí. Hlavní ozdobou bydlení tak je dřevo, příjemné materiály, čisté linie a především překrásné výhledy do přírody.

Klidné místo pro rozjímání

Celý interiér je takovou milou oázou klidu a pohodlí. Nemůže tu tedy chybět krb ani dostatek knih na čtení. A komu by se nelíbilo dívat se nebo si přímo vyjít z koupelny do zahrady plné borůvek, ostružin a voňavého kvítí?

Zdroj: www.svoboda-williams.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Útulné podkroví pro hosty

Jahodové sady

Dokonalá ergonomie a rozmístění

Byt v rezidenci Braník

Rezidenční bydlení

Kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Anglická kuchyně třeba i u vás doma

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Perníková chaloupka

Bioplynová stanice do vašeho domova

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Vánoční inspirace a dekorace

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock