Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Ekologický dům v samém srdci Beskyd

Ekologický dům v samém srdci Beskyd

V dolíčku mezi vzrostlými stromy a na místě jako stvořeném pro zdravý životní styl plný sportu i relaxace vyrostl unikátní ekologický dům. Toto dřevem obložené stavení uprostřed zeleně najdete ve Vsetíně. Nechte se spolu s námi okouzlit ekologickou stavbou, která skrývá podmanivý skandinávský interiér.

Vstříc přírodě

Tento dům zasazený do kouzelného prostředí Beskyd příjemně splývá s okolní přírodou. Obklopuje ho velká svažitá zahrada se vzrostlými břízami a borovicemi, která je navíc plná borůvek, ostružin a hub. Také celkové pojetí domu fandí přírodě. Oslavuje přirozenou krásu dřeva a kouzlo jednoduchosti. Interiér je samé dřevo a o jeho kvalitě svědčí například masivní dubová podlaha nebo okna z modřínu.

Vzhledem k tomu, že se jedná o ekologickou stavbu, byly zde využity jen materiály šetrné k přírodě. Velkým plusem stavení je přitom unikátní technologie difúzně otevřené konstrukce a odvětrávaná modřínová fasáda s bezúdržbovým systémem. K vybavení patří také norská krbová obestavba s akumulací až 36 hodin a v polovině domu zabudované podlahové vytápění.

Ekologický dům v samém srdci Beskyd

Krása jednoduchosti

Exteriér i interiér oslavující světlé dřevo příhodně zapadá do zdejší krajiny. Skandinávský styl tohoto bydlení přináší dovnitř světlo, teplo a pohodlí. Velké plochy ze světlého dřeva, hojné využití bílé a béžové barvy, velká okna a prosklené dveře – to všechno dělá z tohoto domu příjemné místo pro život. A to i díky absenci záplavy jakýchkoliv designových doplňků, kterým skandinávský styl zrovna nefandí. Hlavní ozdobou bydlení tak je dřevo, příjemné materiály, čisté linie a především překrásné výhledy do přírody.

Klidné místo pro rozjímání

Celý interiér je takovou milou oázou klidu a pohodlí. Nemůže tu tedy chybět krb ani dostatek knih na čtení. A komu by se nelíbilo dívat se nebo si přímo vyjít z koupelny do zahrady plné borůvek, ostružin a voňavého kvítí?

Zdroj: www.svoboda-williams.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock