Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Chata po rekonstrukci

Chata po rekonstrukci

Měli jste někdy sen o krásném víkendovém bydlení kde byste mohli nerušeně odpočívat? Kde byste byli jen vy, příroda a ničím nerušený klid? Místo, které je stvořeno jen pro vaše potěšení a je zařízeno dle vašich představ? Takové místo vám dnes představíme. Více než sto let starý dřevěný dům dostal nový kabát a neuvěřitelně se proměnil. Podívejte se jak celá rekonstrukce dopadla.

Po domácku

Před počátkem rekonstrukce objekt nevypadal nijak vábně. Chata byla zašlá, špatně členěná a nevyhovala již dnešním moderním standardům. Spousta věcí zde byla vytvořena, jak se říká ,,po domácku" a nebyla již vyhovující. Obnažené trubky, ošoupaný lak z nábytku, nebo okna přes která táhlo. Po desitkách let se chata konečně dočkala své rekonstrukce. Rodina, která tento dům vlastní, si přála zachovat ráz venkovského stavení. Zároveň si přála, aby vzniklo místo, které bude vyhovovat všem hygienickým standardům moderní doby, bude praktické, funkční a zároveň krásné.

Takový malý ráj

Dispozice řešení prostoru chaty byla pozměněna. Svou novou podobu získala také kuchyně i koupelna a přidána byla také prostorná veranda, která nyní slouží jako celoroční obývací pokoj. Největší místností v domě je právě obývací pokoj s jídelním koutem. Svým množstvím oken a prostorem je možné ji považovat za takovou zimní zahradu. Díky obrovským oknům je dovnitř přiváděno přirozené denní světlo. Mořené masivní dřevo oku jen lahodí, obzvláště v kombinaci s bílou barvou. Křesílka v zeleném odstínu jen příjemně dolaďují venkovskou atmosféru. Babiččin cibulák, bylinky, vyšívané záclonky, len, či proutí, to vše zde patří. Posezení na zápraží s výhledem do přírody a s doplňky vyladěnými do posledního detailu. Z každého kouta na vás dýchne klid venkova a domácí pohoda. No nechtěl by mít každý z nás takový malý ráj? 

Zdroj: dziurdziaprojekt.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock