Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Bydlení s nádechem přímořského stylu

Bydlení s nádechem přímořského stylu

Polské studio Shoko Design je zajímavé pro svůj osobitý styl, který se promítá v každém jejich projektu, jenž úspěšně dokončí. Dnes se spolu podíváme na tento krásný apartmán s nádechem přímořského stylu v kontrastní kombinaci s cihlovou stěnou.

Barevné spektrum

Hned ze začátku bychom si měli říct, že hlavním cílem projektu bylo navození atmosféry v přímořském duchu. Samotný přímořský styl je úchvatný v kombinacích různých barev, nejčastěji však modré, která nám připomíná barvu moře, odtud také pochází název stylu. Konkrétně u tohoto projektu si studio poradilo s kombinací barev přímo skvěle. Vsadili na jistotu, a proto v apartmánu najdeme světlé barvy, které celý prostor prosvětlí. Bílá barva je doplňována světle šedými tóny, které přechází do několika odstínů modré barvy. Kontrast zde tvoří velká cihlová stěna v obývacím pokoji.

Bydlení s nádechem přímořského stylu

Interiér v klidném duchu

U obývacího pokoje si můžeme povšimnout, že slouží zároveň jako jídelna. Obě tyto části jsou tvořeny ve stejném duchu tak, aby k sobě dokonale zapadaly. Pozornost na sebe přitahuje dřevěný konferenční stolek, který doplňuje "pufík" (lze považovat za sedací "bobek") ve tvaru kamene. Teplo domova nám zajišťuje krb. Kuchyně je úplná symfonie dřeva. Skříně jsou tvořeny v šedo-modrém odstínu a jako kontrast se zde nabízejí černé prvky ve formě stoliček. Za pohled stojí i černá stěna, která je natřena tabulovou barvou, což se hodí pro každou kreativní duši.

Ložnice má být místem, kde si člověk odpočine po náročném dni. Proto jsou vhodné tlumené barvy, se kterými studio zapadlo i do celkového konceptu interiéru. Tlumené a světlé barvy, spousta polštářů a textilií, to je to, co tvoří kouzlo domova. Naopak domácí pracovna je jedinou více barevnou místností v tomto prostoru. Prim zde hrají tmavě modré stěny v kombinaci se světlými prvky v podobě nábytku.

Zdroj: shokodesign.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rekonstrukce řadového rodinného domu

Fotografie pro roubenku Anita

Fotografie novostavby

Horský byt pod Ještědem

Foto pro chalupu u Břízek

TMAVÁ KUCHYNĚ SE DŘEVEM

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Mini koblihy

Hnědá barva v interiéru

Mikrobyty – novinka, která láká české investory

Luxusní maringotka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock