Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Bungalov v moderním etno stylu

Bungalov v moderním etno stylu

V německém Augsburgu vyrostl uprostřed městské džungle zajímavě řešený bungalov. Z každé strany jej obklopují stromy, na které je z interiéru díky velkým oknům nádherný výhled. Vzniklo tak bydlení v náručí přírody, kterému fandí i uvnitř využitý moderní etno styl.

Bungalov uprostřed městské džungle

Pro architekty ze studia Dreimeta byla proměna tohoto bungalovu skutečnou výzvou. Vzhledem k tomu, že se nachází uprostřed městské džungle, ukázalo se jako nejlepší řešení propojit interiér s exteriérem. Jak? Pomocí moderního etno stylu. Ten se objevuje jak v typicky pojatém nábytku, tak v řadě doplňků. Především jej ale představuje dobrodružné bydlení, na kterém si tento bungalov opravdu dává záležet.

Etno styl – vůně dálek

I když se bungalov nachází v Německu, je v něm silně patrný dotek Dálného východu. Etno styl je zde cítit na každém kroku a pomáhá tak prohřát bydlení uprostřed Evropy. Díky rafinovaným kouskům s dotekem exotiky tu vzniklo bydlení v moderním etno stylu s přitažlivou vůní dálek. Zdejší bungalov je tak skvělou ukázkou toho, že etno styl si s moderním bydlením rozumí. Navíc právě díky moderně a spíše minimalisticky zařízenému interiéru mohou doplňky s dotekem exotiky mnohem výrazněji vyniknout.

Obývací pokoj tak zdobí vyřezávané sošky, stylová stojací lampa či pozoruhodně řešený proutěný stůl usazený doprostřed místnosti. Obklopuje jej obrovská pohovka, která nabízí až nezvyklý komfort. Etno styl zde zajímavě narušuje moderně pojatý krb. Jakmile se v něm rozhoří, iluze vzdálených exotických krajů je dokonalá.

Bungalov v moderním etno stylu

Další doteky exotiky

V exotickém duchu je umně vyvedená i ložnice, ve které podobně jako v ostatních pokojích vládne dřevo ve vší své přirozené kráse. Postel má pod sebou úložný prostor, a tak je zajímavě vyvýšená. Kousek od ní zaujímá své místo volně stojící vana. Vana v ložnici? Proč ne, o dobrodružství nemá tento bungalov rozhodně nouzi. Dotek přírody zde symbolizuje i hrubě opracované kamenné umyvadlo na desce. V jeho zmenšené napodobenině vedle najdete mýdlo. Kouzlo exotiky spoludotváří i velké kulaté zrcadlo a nechybí tu ani bonsaj. Celek pak příjemně prohřívá tmavé dřevo police.

Etno styl se ve větší či menší míře usazuje i v dalších místnostech. Fandí mu zejména jídelna, i když se o pozornost přetahuje s ryze moderními prvky. K těm patří především designové židle ve fuchsiové barvě, které zajímavě kontrastují s okolím. Poněkud netradiční je i velký skleněný lustr, jenž dokazuje, že fantazii se meze nekladou. A opět se zde příjemně doplňují dřevěné prvky, kterým dominuje jídelní stůl. Ani tady pak nemohou chybět doplňky v etno stylu.

Moderní kuchyně i kancelář

Na rozdíl od jídelny si kuchyně zachovává převážně moderní tvář. Vysoce moderní a velkoryse prostorná kuchyňská linka je toho důkazem. Díky velkému oknu do přírody musí být navíc vaření v takové kuchyni příjemným zážitkem. Ani tady však nechybí pár exotických doplňků jako jednotící linie celého interiéru.

Převážně moderním dojmem působí domácí kancelář, která nabízí nádherný výhled do přírody.

Bydlení plné přírody, světla i ornamentů

Architekti ze studia Dreimeta přinesli do tohoto bungalovu vůni cizích krajů, ale i výhledy do zdejších přírodních krás. Pohráli si s materiály, barvami i vybavením celkově. A jak je patrné z pohledu na schodiště, umně sem zakomponovali i ornamenty plné květin.

Zdroj: dreimeta.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rekonstrukce RD Hovorčovice

BD Kostelec nad Černými lesy - luxusní interiér

Dětský pokoj, Kravaře-Kouty

Kuchyň EGGERSMANN - nano povrch

RD v Říčanech II

Malá, ale šikovná toaleta

Sledujte nás

Nejčtenější články

Na střeše bytovky vyrostl minimalistický dům ze dřeva

Vysněný dům na venkově

Luxusní maringotka

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock