Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Známe výhody trvalého zastřešení bazénu

Známe výhody trvalého zastřešení bazénu

Uvažujete o trvalém zastřešení bazénu? Pokud ano je to správná úvaha, která pro vás bude znamenat velké množství výhod. Ptáte-li se jakých, pak jste na správném místě. Náš článek nejenže odpoví, ale věříme, že všem pomůže ke správnému rozhodnutí. Tím není nic jiného než investice do trvalého zastřešení bazénu, která se vyplatí.

Koupání od jara do podzimu

První velkou výhodou trvalého zastřešení bazénu je prodloužení koupací sezóny. Pro znalé není překvapení, že drobná investice do zakrytí bazénu může znamenat i dva až tři měsíce kvalitního koupání navíc. Zatřešení bazénu je úžasným vynálezem, protože zvýrazňuje skleníkový efekt, který ohřívá vodu uvnitř bazénu rychleji a efektivněji. Zároveň pod ním funguje i opačný efekt, díky němuž se za chladnějších nocí déle udrží vyšší teplota vody. 

A nevadí ani déšť a vítr. Trvalé zastřešení nám umožní koupání i v těchto klimaticky složitých podmínkách.

Bezpečnost

Trvalé zastřešení bazénu vám navíc dodá klid a pocit bezpečí a naprosté kontroly. Je to opravdu tak, díky uzavření, popř. uzamčení krytí bazénu zabráníte nevítanému pádu dětí nebo domácích mazlíčků do vody a následným nepříjemnostem. Tuto výhodu uvítají především rodiče nejmenších dětí, jejichž hlídání je někdy velmi náročné.

Známe výhody trvalého zastřešení bazénu

Komfort a snadná údržba

Trvalé zastřešení bazénu s sebou majiteli přináší i komfort v podobě teplejší vody bez zbytečných investic do ohřevu vody. Ten však není vyloučen a lze jej s krytím bazénu kombinovat. Další výhodou je snadnější údržba bazénu a vody v něm. Zastřešení zabraňuje pádu nečistot do vody, a proto šetří čas při údržbě. Ta je následně velmi nenáročná. 

Proč jít do zastřešení bazénu?

Výhod, které přináší trvalé zastřešení bazénu je velké množství. A většina z nich je i důvodem, proč si jej pořídit, tak si je zrekapitulujme:

  • Delší koupací sezóna
  • Snadné, levnější a rychlé čištění vody
  • Zvýšená bezpečnost - zábrana proti náhodnému pádu do vody
  • Teplejší voda v bazénu
  • Ochrana vody

Stále ještě nevíte? Tak věřte, že trvalé zastřešení bazénu je správnou volbou a investice do něho se vyplatí i finančně. 

Štítky: bazén

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock