Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Luxusní dům s bazénem ve skále

Luxusní dům s bazénem ve skále

Poblíž přírodní rezervace Sandholmarnas ve Švédsku se nachází luxusní rezidence, která na první pohled upoutá fantastickým přírodním bazénem ve skále. Je odtud překrásný výhled na Stockholmské souostroví a k domu náleží také kotviště u jezera Dyviksmaren.

Velkorysá rezidence se rozkládá v obci Tyresö na pobřeží Baltského moře. Zaujme privátní atmosférou a nádherným výhledem na malé i větší ostrovy. Přízemní dům se sklepem nabízí dokonalý požitek z vysoce komfortního bydlení, které je důmyslně otevřené do přírody.

Luxusní bydlení v drsné krajině

Hlavní budova uvedená fantastickým bazénem a terasou s oranžerií vítá své obyvatele halou, která se otevírá do obývacího pokoje propojeného s kuchyní a jídelnou. Prostor je díky velkým oknům příjemně prosvětlený a osvěžený působivými výhledy do okolí. O teplo se zde stará hřejivý krb. Kuchyně nabízí dostatek prakticky řešených pracovních ploch. Je vybavena indukční varnou deskou, ventilátorem, myčkou, lednicí s mrazákem, vestavěnou mikrovlnnou troubou a klasickou troubou. Dále od společenského prostoru se nachází tři vysoce komfortní ložnice. Tu největší mimo jiné krášlí šatní stěna uvedená krásným kobercem. Interiér je příjemně prostorný a vzdušný, jako chytré úložiště slouží například úvodní hala. Velice působivým dojmem působí kachlová koupelna se sprchou za betonovým sklem a dvojitým umyvadlem.

Přečtěte si také

Moderní bazén můžete mít i bez chlóru

Teplých dnů už je čím dál tím více, a tak se děti, ale i dospělí, těší na chvíle strávené u vody. Vzhledem k tomu, že si letos řada z nás asi nechá ujít dovolenou v zahraničí, bazény na zahradě…

Dům s bazénem, vířivkou a oranžerií

V suterénní části domu se nachází velká prádelna s dlážděnou podlahou a podlahovým topením. Je vybavená pračkou, sušičkou a sušicí skříní. V prádelně je také tepelné čerpadlo se systémem vzduch-voda, které ohřívá dům i bazén. Součástí tohoto luxusního bydlení jsou rovněž vinné a potravinové sklepy. Zajímavým architektonickým osvěžením exteriéru je oranžerie, skleněný domek, který během chladných večerů poskytuje krytý jídelní kout. K dispozici je také sauna a vířivka, které zajišťují dokonalé soukromí. K rezidenci rovněž náleží vyhřívaná dvougaráž. Součástí rezidence je ještě další dům s obývacím pokojem, kuchyní, ložnicí a koupelnou. Objekt má vlastní vrtanou studnu. Dominantním a naprosto úchvatným prvkem je přírodní bazén ve skále, který svádí k zábavě i odpočinku. Odkazuje na divoký charakter okolní krajiny a poskytuje svým majitelům opravdu originální způsob osvěžení. Disponuje pískovým filtrem a chlorátorem soli. Terasa kolem bazénu poskytuje dokonalý prostor určený pro setkávání rodiny a přátel.

V drsné krajině tak vzniklo opravdu luxusní bydlení, které nabízí vysoký komfort i překrásné výhledy do přírody. Nejen díky originálnímu bazénu ve skále je snem každého, kdo chce žít naplno a se vším, co k tomu patří.

Štítky: bazén v přírodě
Zdroj: www.sothebysrealty.se

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Malá Dřevostavba Easy 24

MODERNÍ A ZÁROVEŇ PRAKTICKÁ KUCHYNĚ

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Idylický dům v Chorvatsku

Vybíráme dlažbu na terasu

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Luxusní maringotka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock