Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Luxusní dům s bazénem ve skále

Luxusní dům s bazénem ve skále

Poblíž přírodní rezervace Sandholmarnas ve Švédsku se nachází luxusní rezidence, která na první pohled upoutá fantastickým přírodním bazénem ve skále. Je odtud překrásný výhled na Stockholmské souostroví a k domu náleží také kotviště u jezera Dyviksmaren.

Velkorysá rezidence se rozkládá v obci Tyresö na pobřeží Baltského moře. Zaujme privátní atmosférou a nádherným výhledem na malé i větší ostrovy. Přízemní dům se sklepem nabízí dokonalý požitek z vysoce komfortního bydlení, které je důmyslně otevřené do přírody.

Luxusní bydlení v drsné krajině

Hlavní budova uvedená fantastickým bazénem a terasou s oranžerií vítá své obyvatele halou, která se otevírá do obývacího pokoje propojeného s kuchyní a jídelnou. Prostor je díky velkým oknům příjemně prosvětlený a osvěžený působivými výhledy do okolí. O teplo se zde stará hřejivý krb. Kuchyně nabízí dostatek prakticky řešených pracovních ploch. Je vybavena indukční varnou deskou, ventilátorem, myčkou, lednicí s mrazákem, vestavěnou mikrovlnnou troubou a klasickou troubou. Dále od společenského prostoru se nachází tři vysoce komfortní ložnice. Tu největší mimo jiné krášlí šatní stěna uvedená krásným kobercem. Interiér je příjemně prostorný a vzdušný, jako chytré úložiště slouží například úvodní hala. Velice působivým dojmem působí kachlová koupelna se sprchou za betonovým sklem a dvojitým umyvadlem.

Přečtěte si také

Moderní dům s industriálním interiérem pro rodinu s dětmi

Rodinný dům byl zařízen v industriálním stylu, ale i tak z něj dýchá rodinná pohoda a rozhodně není klasickou modernou. Skvěle využité prostory majitelům umožňují společenské vyžití i naprosté…

Dům s bazénem, vířivkou a oranžerií

V suterénní části domu se nachází velká prádelna s dlážděnou podlahou a podlahovým topením. Je vybavená pračkou, sušičkou a sušicí skříní. V prádelně je také tepelné čerpadlo se systémem vzduch-voda, které ohřívá dům i bazén. Součástí tohoto luxusního bydlení jsou rovněž vinné a potravinové sklepy. Zajímavým architektonickým osvěžením exteriéru je oranžerie, skleněný domek, který během chladných večerů poskytuje krytý jídelní kout. K dispozici je také sauna a vířivka, které zajišťují dokonalé soukromí. K rezidenci rovněž náleží vyhřívaná dvougaráž. Součástí rezidence je ještě další dům s obývacím pokojem, kuchyní, ložnicí a koupelnou. Objekt má vlastní vrtanou studnu. Dominantním a naprosto úchvatným prvkem je přírodní bazén ve skále, který svádí k zábavě i odpočinku. Odkazuje na divoký charakter okolní krajiny a poskytuje svým majitelům opravdu originální způsob osvěžení. Disponuje pískovým filtrem a chlorátorem soli. Terasa kolem bazénu poskytuje dokonalý prostor určený pro setkávání rodiny a přátel.

V drsné krajině tak vzniklo opravdu luxusní bydlení, které nabízí vysoký komfort i překrásné výhledy do přírody. Nejen díky originálnímu bazénu ve skále je snem každého, kdo chce žít naplno a se vším, co k tomu patří.

Štítky: bazén v přírodě
Zdroj: www.sothebysrealty.se

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Rady do malé zahrady

Vybíráme dlažbu na terasu

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock