Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Vzdušný byt v retro a zelené

Vzdušný byt v retro a zelené

Byt oslavující retro a zelenou barvu vznikl v Kyjevě. V kombinaci s hojně využitým dřevem, velkými okny a zajímavě řešeným umělým osvětlením působí velice příjemným a vzdušným dojmem. Navíc je tím pravým ořechovým pro všechny milovníky minimalismu.

Dřevo a zelená barva

Kombinace dřeva a příjemné tmavě zelené barvy dodává tomuto bytu ryze přírodní charakter. Nemá přitom co dočinění s rustikálním stylem, ale s modernou. Ta je zde zejména v případě křesel doplněná o retro v novém kabátě. Prostorná zelená pohovka, křesla a koberec v příjemném odstínu zelené barvy udávají osobitý ráz celému interiéru. Kouzlo vybavení v zelené barvě navíc příhodně doplňují vzrostlé pokojové květiny. Dotek přírody tu zastupuje i světlá barva dřeva, které to sluší na podlaze, křeslech, barových stoličkách i u jídelního stolu.

Světlý a vzdušný byt

Protože je v bytě hodně tmavě zelené, hnědé, šedé a černé barvy, bylo zapotřebí tuto kombinaci trochu prosvětlit. Velký prostor tak v interiéru dostává i bílá barva, která se objevuje zejména v kuchyni a koupelně. Bílé prvky však najdeme napříč celým interiérem, ať už v retro či moderním designu.

Vzdušný byt v retro a zelené

To, že je byt světlý a vzdušný, mají na svědomí také velká okna lehce stíněná bílými záclonami spadajícími až na zem. Jakmile se setmí, byt se naopak prozáří nápaditými svítidly.

Byt s charakterem

Vedle svítidel jsou v bytě k mání i další originální doplňky. Osobité kouzlo interiéru tak nedotváří jen jeho přitažlivá tmavě zelená barva, ale také obrazy, zajímavě řešená křesla a předně nezvykle koncipovaná stěna v ložnici. Tu opět doplňují originální svítidla.

Tento byt v retro a zelené je v prvné řadě praktický a funkční, ale také velmi příjemný na pohled. Bydlení, které vzdává hold minimalismu, tak může sloužit jak pro práci plnou inspirace, tak k odpočinku po náročném dni.

Zdroj: mahno.com.ua

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Interiér SLB Piešťany

Spešov

Luxusní interiér v šedé barvě v kombinaci se dřevem

Koupelna na Mlýnku

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vánoční inspirace a dekorace

Hnědá barva v interiéru

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Vánoční ozdoby ze sušeného ovoce

Perníková chaloupka

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock