Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Vzdušný byt v retro a zelené

Vzdušný byt v retro a zelené

Byt oslavující retro a zelenou barvu vznikl v Kyjevě. V kombinaci s hojně využitým dřevem, velkými okny a zajímavě řešeným umělým osvětlením působí velice příjemným a vzdušným dojmem. Navíc je tím pravým ořechovým pro všechny milovníky minimalismu.

Dřevo a zelená barva

Kombinace dřeva a příjemné tmavě zelené barvy dodává tomuto bytu ryze přírodní charakter. Nemá přitom co dočinění s rustikálním stylem, ale s modernou. Ta je zde zejména v případě křesel doplněná o retro v novém kabátě. Prostorná zelená pohovka, křesla a koberec v příjemném odstínu zelené barvy udávají osobitý ráz celému interiéru. Kouzlo vybavení v zelené barvě navíc příhodně doplňují vzrostlé pokojové květiny. Dotek přírody tu zastupuje i světlá barva dřeva, které to sluší na podlaze, křeslech, barových stoličkách i u jídelního stolu.

Světlý a vzdušný byt

Protože je v bytě hodně tmavě zelené, hnědé, šedé a černé barvy, bylo zapotřebí tuto kombinaci trochu prosvětlit. Velký prostor tak v interiéru dostává i bílá barva, která se objevuje zejména v kuchyni a koupelně. Bílé prvky však najdeme napříč celým interiérem, ať už v retro či moderním designu.

Vzdušný byt v retro a zelené

To, že je byt světlý a vzdušný, mají na svědomí také velká okna lehce stíněná bílými záclonami spadajícími až na zem. Jakmile se setmí, byt se naopak prozáří nápaditými svítidly.

Byt s charakterem

Vedle svítidel jsou v bytě k mání i další originální doplňky. Osobité kouzlo interiéru tak nedotváří jen jeho přitažlivá tmavě zelená barva, ale také obrazy, zajímavě řešená křesla a předně nezvykle koncipovaná stěna v ložnici. Tu opět doplňují originální svítidla.

Tento byt v retro a zelené je v prvné řadě praktický a funkční, ale také velmi příjemný na pohled. Bydlení, které vzdává hold minimalismu, tak může sloužit jak pro práci plnou inspirace, tak k odpočinku po náročném dni.

Zdroj: mahno.com.ua

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock