Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Rustikální stylový apartmán

Rustikální stylový apartmán

Tbilisi je nádherné město obklopené horami a s výhledem na řeku Kura. Místní prostředí a jeho povaha architekty silně ovlivňovala při vytváření tohoto interiéru, kde použili prvky související s rustikálním stylem. Právě tento styl je v posledních letech velmi populární, jelikož v sobě kombinuje dvě námi oblíbené věci: jednoduchost venkovského šarmu a moderní estetické cítění.

Apartmán v rustikálním stylu

Všechny faktory, kterých se architekti při své práci drželi, předurčily využití starších a neopracovaných přírodních materiálů. V tomto projektu využili staré cihly, které byly nalezeny v Tbilisi. Poté, co cihly vyčistili, začlenili je do interiéru, kde vše zútulnily a změkčily. Dále je to masivní dřevo (například dub), aj..

Plocha je rozdělena na dvě zóny

Architekti získali volný prostor s dobrými rozměry, což se přímo vybízelo k vytvoření dvou zón. První zóna je společenská a druhá soukromá. Ve společenské části najdeme obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Naopak v soukromé části se nachází koupelna pro hosty, hlavní ložnice s koupelnou a terasa.

Kvalitní masivní nábytek nesmí chybět

Otevřená koncepce umožňuje dostatečné osvětlení prostorů přirozeným světlem, což je vždycky velké plus. Okna v apartmánu sahají od stropu až k podlaze, od jedné stěny ke druhé. Ve společenských prostorech je využito atraktivních materiálů – od dubových podlah až po rustikální nábytek, kovové a betonové povrhy, jež jsou skvěle začleněny mezi ostatní materiál. Soukromé prostory jsou zosobněním pohodlí, funkčnosti a pohody.

Apartmán byl kompletně celý zařízen nábytkem z masivního dřeva, jež bylo použito i na podlahy. Na vybavení tohoto interiéru bylo využito hned několik firem. Celý interiér by na nás měl působit jako směs tvrdých a chladných prvků v kombinaci s těmi, které vše zjemní.

Zdroj: yodezeen.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Tiny house na zakázku

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Malá Dřevostavba Easy 24

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Luxusní maringotka

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock