Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Útulný pánský interiér

Útulný pánský interiér

Několik stísněných místností nevyhovovalo majiteli bytu ve Varšavě, a tak se obrátil na profesionály ze studia 3XEL Architecti. Za splnění jeho snu doslova padlo několik zdí – a útulný pánský interiér byl na světě. Zaujme nejen modrými a žulovými odstíny, ale i praktičností, která jde ruku v ruce s estetikou.

Interiér v modrém

Příjemný odstín modré barvy opakující se místnost po místnosti udává celému bytu jednotný charakter. A také kouzlo, které s sebou přináší vydatnou dávku mužského sex-appealu. Modré jsou židle, sedací souprava i část kuchyňské linky, tuto barvu však přejímají také některé bytové doplňky. Spolu s bílými, šedými a černými akcenty tak v interiéru vzniká zajímavá barevná kombinace, která má ten správný švih. Prostor však dostává i majitelova láska ke dřevu. Právě tento přírodní materiál činí interiér hřejivým a tolik útulným. A činí tak přímo od podlahy, která je vyrobená z dubového dřeva.

Prostorné bydlení

Byt o rozloze 45 m2 získal na přitažlivosti především díky přeměně malých pokojů, ze kterých se po zbourání nebo přemístění zdí stal příjemně vzdušný a otevřený prostor. S novým uspořádáním tak došlo i k vytvoření pohodlné předsíně, šatního a pracovního prostoru, k rozšíření koupelny a také k velice důležitému propojení kuchyně s obývacím pokojem. Z prostorově a opticky stísněného bytu tedy nakonec vznikl příjemný interiér bohatý na prostor, světlo a v neposlední řadě i invenci designérů.

Útulný pánský interiér

V jednoduchosti je krása

Ačkoliv se jedná o pánský interiér, nuda v něm místo nemá. Zajímavé tvary, materiály a barvy dodávají bytu na eleganci, která je skromná a nevtíravá. Duch minimalismu jistě přiláká celou řadu návštěvníků, a nemusí přitom jít výhradně o muže. Sametový nádech modré barvy, závěsy splývající až na zem, velká okna, čisté linie, stylová svítidla, … To všechno představuje osobnost majitele ve své instantní kráse. Jednoduchost tohoto varšavského bytu je tedy naopak nápaditá a svá. Nenudí, ale zaujme. Největší roli tu však stejně odehrají tolik příjemné odstíny sametově modré barvy.

Foto: DARIUSZ JARZĄBEK

Zdroj: 3XEL Architecti www.3xel.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Malá Dřevostavba Easy 24

MODERNÍ A ZÁROVEŇ PRAKTICKÁ KUCHYNĚ

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vybíráme dlažbu na terasu

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Luxusní maringotka

Moderní dům s výhledem na řeku

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock