Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Svěží interiér domu ve Varšavě

Svěží interiér domu ve Varšavě

Pro toho, kdo miluje světlé a vzdušné prostory oživené akcenty svěžích barev, je tady inspirace v podobě minimalisticky zařízeného interiéru domu ve Varšavě. Zdá se, že je v něm obsaženo jen to nejnutnější, přesto však působí neskutečně útulně a vesele.

Interiér plný světla a hravých barev

Za interiérem polského domu stojí architekti ze společnosti WZ Studio, kterým se podařilo vytvořit prostor plný světla, barev i zajímavých designových prvků. Světlo sem prostupuje dostatečně velkými okny, která v případě potřeby stíní žaluzie barevně korespondující s odstíny dřeva, jež je v interiéru hojně zastoupeno. To si libuje ve své přirozenosti a na první pohled zaujme překrásnou texturou. Hřejivý dojem z interiéru umocňují doplňky v jasně žluté, zelené nebo modré barvě, které celému bydlení dodávají na svěžesti a dynamice. Prostor zde dostává i bílá, šedá a černá barva. Ty jsou využity s citem, a tak nenarušují živelnou barevnost celku, jen ji místy příjemně zklidňují.

Prostorné bydlení

Díky minimalistickému zařízení může interiér domu volně dýchat. O prostor nemá nouzi, k odpočinku tak svádí jak velká sedací souprava v obývacím pokoji důmyslně propojeném s kuchyní a jídelnou, tak luxusní volně stojící vana v prostorné koupelně. Všemi místnostmi prostupuje rovnováha a klid. Každý má pro sebe dostatek místa a soukromí, pokud se však bude chtít pobavit s ostatními, je pro něj jídelní zóna propojená s tou relaxační ideální volbou.

Svěží interiér domu ve Varšavě

Originální prvky

Nejsou to jen hravé barvy, které v interiéru zaujmou na první pohled. Skvěle využité je například místo pod schodištěm, v němž vznikla praktická a pěkná knihovna. Pozornost pak jistě upoutají i designové nástěnné hodiny, moderní obrazy, zajímavá závěsná svítidla, ale i retro nábytek v novějším kabátě či působivá mozaika v koupelně a na toaletě.

Interiér sice střídá jednu zajímavost za druhou, nadále si však udržuje decentní ráz sem tam osvěžený akcenty veselých barev, které mu dodávají tu správnou energii pro život.

Zdroj: www.wzstudio.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Developerský projekt ve Spáleném Poříčí

Kuchyně z prvotřídních materiálů, navždy jako nová

Interiér Ostrava

ROMANTICKÁ KUCHYNĚ

Domácí kino

Prázdninový apartmán

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vyrobte si adventní věnec

Vánoční inspirace a dekorace

Trendy adventních věnců pro rok 2018

Originální adventní věnce

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Aranka – romantický minidomek šetrný k přírodě

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock