Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Svěží interiér domu ve Varšavě

Svěží interiér domu ve Varšavě

Pro toho, kdo miluje světlé a vzdušné prostory oživené akcenty svěžích barev, je tady inspirace v podobě minimalisticky zařízeného interiéru domu ve Varšavě. Zdá se, že je v něm obsaženo jen to nejnutnější, přesto však působí neskutečně útulně a vesele.

Interiér plný světla a hravých barev

Za interiérem polského domu stojí architekti ze společnosti WZ Studio, kterým se podařilo vytvořit prostor plný světla, barev i zajímavých designových prvků. Světlo sem prostupuje dostatečně velkými okny, která v případě potřeby stíní žaluzie barevně korespondující s odstíny dřeva, jež je v interiéru hojně zastoupeno. To si libuje ve své přirozenosti a na první pohled zaujme překrásnou texturou. Hřejivý dojem z interiéru umocňují doplňky v jasně žluté, zelené nebo modré barvě, které celému bydlení dodávají na svěžesti a dynamice. Prostor zde dostává i bílá, šedá a černá barva. Ty jsou využity s citem, a tak nenarušují živelnou barevnost celku, jen ji místy příjemně zklidňují.

Prostorné bydlení

Díky minimalistickému zařízení může interiér domu volně dýchat. O prostor nemá nouzi, k odpočinku tak svádí jak velká sedací souprava v obývacím pokoji důmyslně propojeném s kuchyní a jídelnou, tak luxusní volně stojící vana v prostorné koupelně. Všemi místnostmi prostupuje rovnováha a klid. Každý má pro sebe dostatek místa a soukromí, pokud se však bude chtít pobavit s ostatními, je pro něj jídelní zóna propojená s tou relaxační ideální volbou.

Svěží interiér domu ve Varšavě

Originální prvky

Nejsou to jen hravé barvy, které v interiéru zaujmou na první pohled. Skvěle využité je například místo pod schodištěm, v němž vznikla praktická a pěkná knihovna. Pozornost pak jistě upoutají i designové nástěnné hodiny, moderní obrazy, zajímavá závěsná svítidla, ale i retro nábytek v novějším kabátě či působivá mozaika v koupelně a na toaletě.

Interiér sice střídá jednu zajímavost za druhou, nadále si však udržuje decentní ráz sem tam osvěžený akcenty veselých barev, které mu dodávají tu správnou energii pro život.

Zdroj: www.wzstudio.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock