Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Stylové chatky, v nichž se ubytujete uprostřed borovicového lesa

Stylové chatky, v nichž se ubytujete uprostřed borovicového lesa

Architektura se v našem okolí nachází nejen u domů, bytů nebo veřejných staveb. Najdeme ji totiž i na takovém místě, kterou je Poltavská oblast na Ukrajině. Tato oblast je hustě protkaná borovicovým lesem, což dalo vzniku několika luxusním chatkám, v nichž se můžeme ubytovat. Chatky jsou výjimečné tím, že na jednu stranu svým dřevěným základem splývají s okolní přírodou, zato tmavě zrcadlové obložení odráží kmeny okolních stromů.

Chatky uprostřed lesa

Verholy Relax Park na Ukrajině je výbornou volbou pro ty, které trápí ruch velkoměsta a chtějí si užít chvilku klidu. V parku najdeme hned několik typů ubytování, avšak nejvíce zajímavým typem jsou samostatně stojící chatky. Ty se občas stávají součástí majestátních borovic, jež leckdy protkávají nejednu terasu svým kmenem. V každé chatce se nachází komfortní postele, designová koupelna a nechybí ani soukromá terasa.

V areálu najdeme i wellness

Aby všeho toho luxusu nebylo málo, v areálu najdeme i sauny a wellness. V letních měsících potom i restauraci nebo letní bazén. Sál je vhodný k pořádání různých firemních a jiných akcí. Poté, co si užijete den mezi lidmi v areálu, na vás bude čekat vaše chatka, kde si užijete dostatek soukromí. A ptáte se na cenu? Ta je vskutku mírná – na to, jaký luxus zde najdeme. Noc v tomto areálu lze zarezervovat již od 1300 Kč za noc pro dvě osoby, u chaty pro šest osob je to jen 1500 Kč na člověka.

Interiér chatky je opravdu kouzelný. Kromě odstínů šedé barvy mu dominuje dřevěný obklad, jenž koresponduje s okolní přírodou. Co ocení mnoho z nás, z postele je krásný výhled do lesa. Koupelna je laděna taktéž do šedé barvy a najdeme v ní vše potřebné. Ptáme se, co víc si přát?

Štítky: chata / chalupa
Zdroj: yoddesign.com.ua

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Rady do malé zahrady

Vybíráme dlažbu na terasu

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock