Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Skutečné bydlení ve skandinávském stylu

Skutečné bydlení ve skandinávském stylu

Každý den narazíte na spoustu inspirace pro váš vysněný interiér, ale málo kdy si za tímto naaranžovaným, dokonale uklizeným bydlením dokážete představit skutečný život nebo skutečné majitele, kteří jej využívají na maximum? Máme pro vás tip na bydlení přímo z řad našich uživatelů a tvůrců.

Moderní a praktický

Autorka dokázala v interiéru spojit moderní styl, skandinávskou čistotu a českou praktičnost a vytvořit tak dokonalé souznění. Díky tomu je celý interiér vyvážený a připravený sloužit všem členům rodiny.  Že v domě dominuje skutečná harmonie, je znát hned od vstupní haly. 
Na prostornou uvítací místnost přímo navazuje vstup do kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem. Vše laděné do světlých tónů, doplněné výraznými aspekty přírodních materiálů bez rušivých elementů. 

Dominantní prvky interiéru

Kuchyně v bílém lesku, šedá pohovka a dubová podlaha jsou nejdominantnějšími prvky, které místnosti udávají jasný tón. Díky krbu, který je umístěn v části domu u obývacího pokoje působí prostor velmi útulně a zabydleně. To vše samozřejmě podtrhují také textilní doplňky, jako například koberce nebo kožešiny. 

Schody, které plynule navazují na podlahu v celém přízemí vedou do prvního patra, kde se nachází ložnice, dětský pokoj a pracovna. Vše jednotně laděné tak, aby celý interiér působil jednotně a vzdušně. 

Skutečné bydlení ve skandinávském stylu

Vybavení z Ikei

Většina vybavení pokojů pochází ze švédského nábytkářského řetězce Ikea, a to včetně vybavení dětského pokoje, který díky kombinaci dokonale laděných detailů bude jedním z těch dětských pokojů, které budou požadavkům nejmladšího člena rodiny vyhovovat i po několik let. 

Obě koupelny jsou také laděny do přírodních barev, a aby byl dodržen maximální komfort, najdeme v nich jak sprchový kout, vanu, tak dokonce i malou saunu, která byla vytvořena čistě na přání majitelů. 

Tečkou za dokonalým interiérem je prostorná terasa s pergolou, grilem a pohodlným zahradním nábytkem. 

Díky takovým realizacím je vidět, že se sny o dokonalém bydlením mohou plnit. A i když to tak zpočátku nevypadá, doladit interiér k naprosté dokonalosti chce vlastně jen nápad, trochu peněz a velké odhodlání. Zbytek pak závisí už jen čistě na vaší fantazii. 

Zdroj: www.bydlo.cz/kajastef/skandinavske-bydleni

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Rady do malé zahrady

Vybíráme dlažbu na terasu

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock