Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Skandinávský interiér v černobílé kombinaci

Skandinávský interiér v černobílé kombinaci

Na Morningtonském poloostrově v australském státě Victoria vzniklo přitažlivé bydlení v černobílé kombinaci a skandinávském stylu. Přímo v srdci malé venkovské obce Red Hill se tak nachází domov jako stvořený pro ztišení a relaxaci.

Interiér s osobitým kouzlem

Interiér tohoto domu, který se nachází jen pár minut od nádherné pláže Point Leo, si zakládá především na nápaditém designu a kvalitních kusech nábytku. Stopy skandinávského stylu jsou tu jasně znát ve všech místnostech, čímž vzniká příjemně jednotná atmosféra. Poněkud chladný tón tohoto stylu prohřívají četné textilie a také teplo krbu v prostorném obývacím pokoji. K posezení lákají jak velkoryse pojaté sedací soupravy, tak židle a křesla s nezbytnými kožešinami. Obzvláště kouzelný je pak relaxační koutek na terase, na kterou se vchází velkými francouzskými dveřmi. Součástí komfortu je rovněž důraz na prostor, proto je celý interiér tak otevřený a vzdušný. K dispozici je tu hned několik ložnic s koupelnami, všude přitom hraje velkou roli černobílá kombinace barev.

Skandinávský interiér v černobílé kombinaci

Bydlení v černobílé

Kontrast černé a bílé barvy dodává interiéru nadčasovost, eleganci a styl. Právě v této kombinaci barev se skandinávský styl cítí jako doma a dává plně vyniknout jednotlivému vybavení. Černobílou kombinací přitom příjemně prostupuje šedá barva, která je spolu se světlou texturou dřeva příjemným osvěžením interiéru. Šedé tóny zjemňují kontrast mezi černou a bílou barvou ve většině místností. Spojení těchto tří barev je napříč celým interiérem velice vkusné, a tak zde ani velké plochy v černé barvě nepůsobí drasticky.

V jednoduchosti je krása

Tento interiér ve skandinávském stylu dává vyniknout zejména barvám, materiálům a tvarům. Velkou roli tu hrají hlavně velice přitažlivé a rozmanité obklady. Na velký počet bytových doplňků si však tento interiér příliš nepotrpí. V čistém duchu minimalismu se tak zde představují zejména nápaditá svítidla, zrcadla a textilie. Zajímavé jsou také různě pojaté stolky a stoličky. To všechno v kombinaci s černobílou paletou pobízí k odpočinku, ať už uvnitř domu nebo na terase.

Zdroj: www.nordhouse.com.au

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Developerský projekt ve Spáleném Poříčí

Kuchyně z prvotřídních materiálů, navždy jako nová

Interiér Ostrava

ROMANTICKÁ KUCHYNĚ

Domácí kino

Prázdninový apartmán

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vyrobte si adventní věnec

Vánoční inspirace a dekorace

Trendy adventních věnců pro rok 2018

Originální adventní věnce

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Aranka – romantický minidomek šetrný k přírodě

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock