Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Interirér ve skandinávském stylu

Interirér ve skandinávském stylu

Jedním z nejmodernějších a nejoblíbenějších stylů interiréru je právě skandinávský design, a to zejména díky světlým otevřeným prostorům a praktickým vybavením, který je pro tento typ interiéru typický. Ruské architektonické studio ZROBYM Architects se pustilo do realizace moderního interiéru domu s použitím téměř všech prvků typicky klasického skandinávského designu.

Vzdušný interiér

Celý interirér působí velmi vzdušným dojmem a je tvořen v přírodních barvách, které jsou doplněny o hořčičně žlutou. Ta je zastoupena zejména na čalounění doplňků a nebo jednotlivých kusů odkládacího nábytku například v chodbě a obývacím pokoji. 

V přízemí se nachází vstupní hala, která plynuje navazuje na jídelnu spolu s kuchyní a obývacím pokojem. Každý kus nábytku zde má své praktickou a nezastupitelnou funkci tak, že interirér i přes dostetčný úložný prostoru působí velmi vzdušně. Za povšimnutí stojí odkládací stůl v kuchyni, který zároveň zastupuje také funkci vinotéky, která opticky odděluje kuchyňský kout od jídelny. Vše je ze světlého dřeva. To je zastoupeno jak v podlahách, obložení zdí, tak v pracovní desce kuchyňské linky i dalším vybavení, mezi které patří vestavěná skříň a jídelní stůl. 

Patro patří koupelně a ložnicím

Celý interirér opticky jednotí také antracitová barva některých stěn která prochází až do prvního patra. Tam se nachází ložnice, koupelny a praktická domácí kancelář. První koupelna, která téměř předpisově koresponduje s ostatními místnostmi, působí velmi útulně a to hlavně díky dřevěnému dekoru obložení i podlahy. 

Druhá koupelna se nese spíše v praktickém duchu, a to zejména díky dostatečnému úložnému prostoru, který je zajištěň velkou skříní a dlažbě s klasickým vzorem. Velmi zajímavým prvkem celého interiréru je osvětlení, které je zajištěno pomocí několika typů stropních svítidel, bodových osvětelení a lamp. 

Zdroj: Dmitry Sheleg - zrobym.by

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Útulné podkroví pro hosty

Jahodové sady

Dokonalá ergonomie a rozmístění

Byt v rezidenci Braník

Rezidenční bydlení

Kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Anglická kuchyně třeba i u vás doma

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Perníková chaloupka

Bioplynová stanice do vašeho domova

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Vánoční inspirace a dekorace

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock