Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Interirér ve skandinávském stylu

Interirér ve skandinávském stylu

Jedním z nejmodernějších a nejoblíbenějších stylů interiréru je právě skandinávský design, a to zejména díky světlým otevřeným prostorům a praktickým vybavením, který je pro tento typ interiéru typický. Ruské architektonické studio ZROBYM Architects se pustilo do realizace moderního interiéru domu s použitím téměř všech prvků typicky klasického skandinávského designu.

Vzdušný interiér

Celý interirér působí velmi vzdušným dojmem a je tvořen v přírodních barvách, které jsou doplněny o hořčičně žlutou. Ta je zastoupena zejména na čalounění doplňků a nebo jednotlivých kusů odkládacího nábytku například v chodbě a obývacím pokoji. 

V přízemí se nachází vstupní hala, která plynuje navazuje na jídelnu spolu s kuchyní a obývacím pokojem. Každý kus nábytku zde má své praktickou a nezastupitelnou funkci tak, že interirér i přes dostetčný úložný prostoru působí velmi vzdušně. Za povšimnutí stojí odkládací stůl v kuchyni, který zároveň zastupuje také funkci vinotéky, která opticky odděluje kuchyňský kout od jídelny. Vše je ze světlého dřeva. To je zastoupeno jak v podlahách, obložení zdí, tak v pracovní desce kuchyňské linky i dalším vybavení, mezi které patří vestavěná skříň a jídelní stůl. 

Patro patří koupelně a ložnicím

Celý interirér opticky jednotí také antracitová barva některých stěn která prochází až do prvního patra. Tam se nachází ložnice, koupelny a praktická domácí kancelář. První koupelna, která téměř předpisově koresponduje s ostatními místnostmi, působí velmi útulně a to hlavně díky dřevěnému dekoru obložení i podlahy. 

Druhá koupelna se nese spíše v praktickém duchu, a to zejména díky dostatečnému úložnému prostoru, který je zajištěň velkou skříní a dlažbě s klasickým vzorem. Velmi zajímavým prvkem celého interiréru je osvětlení, které je zajištěno pomocí několika typů stropních svítidel, bodových osvětelení a lamp. 

Zdroj: Dmitry Sheleg - zrobym.by

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock