Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Skandinávský design na 40m2

Skandinávský design na 40m2

V bytovém designu všech skandinávských zemích zpravidla dominuje jednoduchý nábytek, světlé vybavení, přírodní materiály a spousta světla. Typickým příkladem využití všech těchto aspektů v praxi je malý švédský byt o velikosti 40m2.

Zaměřeno na detail

Ten nabízí mimo nádherného světlého prostoru i spoustu dalších zajímavých detailů.Jedním z nejvýraznějším z nich je skleněná stěna mezi obývacím pokojem a ložnicí, jejíž jednotlivé tabulky jsou ohraničeny černým rámem, díky čemuž působí ještě výrazněji a dávají interiréru trochu neotřelého a moderního New Yorkského šmrncu. Tím to však nekončí. Hned po vstupu do ložnice následuje v čele výrazná cihlová stěna, která perfektně koresponduje se skleněnou příčkou a působí velmi příjemným kontrastem se světlými stěnami ve zbytku bytu. Kromě toho ložnice disponuje také velkou otevřenou šatní skříní ve stejné barvě jako rámy tabulek skleněné zástěny.

Dominantní bílá

Největší prostor bytu pak patří spojené místnosti, ve které se nachází vstup, kuchyně a obývací pokoj s jídelním, nebo pracovním koutem. To vše je laděné do světlých barev s dominantní bílou. V chodbě se nachází velká úložná skříň, která spolu s šatní skříní v ložnici zajišťují jediný úložný prostor v celém bytě.

Skandinávský design na 40m2

Malá, ale praktická kuchyně

Kuchyně v rohovém výklenku v čistě bílém provedení, se stříbrnými komponenty, šedou kamennou pracovní deskou a vestavěnými spotřebiči je velmi jednoduchá, elegantní a skvěle koresponduje se zbytkem interiéru. Celým bytem prochází světlá dřevěná podlaha, která jej ještě více opticky jednotí. Hned ve vstupní chodbě je pak vchod do malé koupelny se sprchovým koutem a toaletou, která se nese ve stejném duchu jako celý zybtek bytu. Dominuje jí světlé obložení a do kontrastu je zvolena tmavá umyvadlová skříňka.

Dostatek světla v bytě zajišťují zejména prostorná okna, která jsou jak v obývacím pokoji, tak v ložnici, a spolu s vhodně zvolenými dekoracemi a doplňky dávají bytu neotřelý a skutečně jedinečný šmrc.

Zdroj: finn.no

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Velká Bíteš

rekonstrukce a interiér bytu Dejvice

VÝBĚR ŠPIČKOVÝCH MATERIÁLŮ

TRENDY interiér rodinného domu

"Hygge styl" Šakvice

Sledujte nás

Nejčtenější články

Kalkulátor oken – váš spolehlivý online pomocník

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Jak na masivní dřevěné podlahy a podlahové topení?

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock