Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Roztomilé domečky pro pejsky a kočičky

Roztomilé domečky pro pejsky a kočičky

Dělá vám doma radost nějaký ten domácí mazlíček? Udělejte mu radost i vy a pořiďte mu roztomilý a praktický domeček. Vaše kočička nebo pejsek jistě ocení pohodlné a klidné místo určené k odpočinku po dni plném procházek a her se svým páníčkem či dalšími zvířecími kamarády.

Moderní bydlení pro psy i kočky

Klasické bydlení pro domácí mazlíčky většinou představují pelíšky vytvořené ze speciálních dek či matrací. Velmi oblíbené jsou také klasické či závěsné kukaně a dokonce i tunely, jeskyně či iglú. Pejsci, jejichž hlavní úkol spočívá v hlídání domu, jsou zvyklí na klasickou psí boudu. Kočky si zase rády vylezou do nějaké teploučké skrýše, ideálně spojené se škrabadlem. Zcela novou úroveň kočičího a psího bydlení však nabízejí moderní domky, které se nechávají inspirovat bydlením člověčím. Velkým hitem se tak stávají malé domovy pro psy a kočky, jež vlastně představují zastřešenou luxusní ložnici. Představují dokonale estetickou skrýš a nechybí v nich pohodlná deka nebo polštářek. Speciální malé domovy pro psy a kočky bývají nejčastěji vyrobeny ze dřeva. A jelikož se v tomto případě fantazii opravdu meze nekladou, může je zdobit i vtipný nápis varující před vyrušením domácího mazlíčka ze spánku.

Designový nábytek pro domácí mazlíčky

Tradiční a kolikrát nepříliš pohledné boudy a pelíšky vystřídal specifický designový nábytek pro pejsky a kočky, který klade důraz jak na stránku praktickou, tak na tu estetickou. V těchto nových domovech pro domácí mazlíčky vládne minimalistický styl, a tedy i absolutní pohoda a dostatečný prostor. Ty, které můžete vidět v naší fotogalerii, vytvořil produktový designér Onurhan Demir. Kolekce jeho prémiového nábytku pro psí a kočičí kamarády dostala jméno Weelywally a představuje domečky postavené ze dřeva a kovu, případně z kombinací těchto materiálů. Ty jsou navíc doplněny o barevné textilie ze 100% bavlny, jichž se většinou používá jako potahové látky na střechu domku. Nejenže jsou tedy tyto malé domovy pro psí a kočičí mazlíčky velmi pěkné na pohled, ale také jsou velmi bezpečné a citlivé k jejich zdraví. Postrádají tak ostré hrany a v každém ohledu jsou vyrobeny s láskou ke svým chlupatým obyvatelům.

Roztomilé domečky pro pejsky a kočičky

S dotekem japonské filosofie

Přírodní materiály, dostatek prostoru a vytoužený klid… Jako by domečky pro psy a kočky odkazovaly na něco víc, než je jen krása a praktičnost. V jednoduchém stylu a minimalistickém rázu totiž dávají vyniknout také doteku japonské filosofie. A ten spočívá právě v dosažení pocitu vnitřního klidu a bezpečí. Tyto vlastnosti jsou přitom patrné i z čistých linií tohoto speciálně navrženého designového nábytku, který o to spíše zapadne do jakéhokoli domova.

Domov pro mazlíčka a bytový doplněk v jednom

Na rozdíl od klasických pelíšků pro domácí mazlíčky mají malé domečky z kolekce Weelywally ještě další výhodu. Mohou totiž fungovat zároveň jako praktický bytový doplněk. Ty, které mají plochou stříšku, lze totiž dozdobit nějakou pěknou lampou a sérií vybraných knih. Takové dotvoření domova pro mazlíčka a bytového doplňku v jednom by však také mělo proběhnout s důrazem na minimalismus. Výsledkem pak budiž to, že budete mít po ruce jak svého milovaného psího či kočičího kamaráda, tak oblíbené časopisy a knihy.

Přečtěte si také

Byt pro milovníky zvířat

Každý milovník zvířat, který už se svým domácím mazlíčkem někdy bydlel, ví, že pokud se s ním rozhodnete sdílet jeden byt, je dobré tomu alespoň trochu přizpůsobit podmínky.

Komfortní bydlení pro kočky a psy

Designových kousků pro vaše domácí šelmy je celá řada. Buď se jedná o opravdový domeček kopírující ten člověčí, nebo jde o pohodlnou a nezastřešenou zmenšeninu sedací soupravy otevřenou do prostoru. A jelikož produktový designér Onurhan Demir myslel při vytváření bydlení pro kočky a psy opravdu na všechno, nemohou mezi jeho designovými kousky chybět ani speciální misky na krmení domácích mazlíčků. Variabilní set dvou misek na jídlo a vodu je vyrobený z ořechového dřeva a povyšuje tak krmení domácího mazlíčka na docela jiný level.

Jak je tedy patrné, také domečky pro psí mazlíčky mohou ladně zapadnout do vašich domovů, ve kterých udělají hodně parády a zároveň se postarají o opravdu stylové bydlení i krmení vašich chlupatých kamarádů.

Zdroj: www.weelywally.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Minimalistický kompletní interiér

Byt v horském stylu

Interiér SLB Piešťany

Spešov

Luxusní interiér v šedé barvě v kombinaci se dřevem

Koupelna na Mlýnku

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vánoční inspirace a dekorace

Hnědá barva v interiéru

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Vánoční ozdoby ze sušeného ovoce

Perníková chaloupka

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock