Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Roztomilé domečky pro pejsky a kočičky

Dělá vám doma radost nějaký ten domácí mazlíček? Udělejte mu radost i vy a pořiďte mu roztomilý a praktický domeček. Vaše kočička nebo pejsek jistě ocení pohodlné a klidné místo určené k odpočinku po dni plném procházek a her se svým páníčkem či dalšími zvířecími kamarády.

Dělá vám doma radost nějaký ten domácí mazlíček? Udělejte mu radost i vy a pořiďte mu roztomilý a praktický domeček. Vaše kočička nebo pejsek jistě ocení pohodlné a klidné místo určené k odpočinku po dni plném procházek a her se svým páníčkem či dalšími zvířecími kamarády.

Moderní bydlení pro psy i kočky

Klasické bydlení pro domácí mazlíčky většinou představují pelíšky vytvořené ze speciálních dek či matrací. Velmi oblíbené jsou také klasické či závěsné kukaně a dokonce i tunely, jeskyně či iglú. Pejsci, jejichž hlavní úkol spočívá v hlídání domu, jsou zvyklí na klasickou psí boudu. Kočky si zase rády vylezou do nějaké teploučké skrýše, ideálně spojené se škrabadlem. Zcela novou úroveň kočičího a psího bydlení však nabízejí moderní domky, které se nechávají inspirovat bydlením člověčím. Velkým hitem se tak stávají malé domovy pro psy a kočky, jež vlastně představují zastřešenou luxusní ložnici. Představují dokonale estetickou skrýš a nechybí v nich pohodlná deka nebo polštářek. Speciální malé domovy pro psy a kočky bývají nejčastěji vyrobeny ze dřeva. A jelikož se v tomto případě fantazii opravdu meze nekladou, může je zdobit i vtipný nápis varující před vyrušením domácího mazlíčka ze spánku.

Designový nábytek pro domácí mazlíčky

Tradiční a kolikrát nepříliš pohledné boudy a pelíšky vystřídal specifický designový nábytek pro pejsky a kočky, který klade důraz jak na stránku praktickou, tak na tu estetickou. V těchto nových domovech pro domácí mazlíčky vládne minimalistický styl, a tedy i absolutní pohoda a dostatečný prostor. Ty, které můžete vidět v naší fotogalerii, vytvořil produktový designér Onurhan Demir. Kolekce jeho prémiového nábytku pro psí a kočičí kamarády dostala jméno Weelywally a představuje domečky postavené ze dřeva a kovu, případně z kombinací těchto materiálů. Ty jsou navíc doplněny o barevné textilie ze 100% bavlny, jichž se většinou používá jako potahové látky na střechu domku. Nejenže jsou tedy tyto malé domovy pro psí a kočičí mazlíčky velmi pěkné na pohled, ale také jsou velmi bezpečné a citlivé k jejich zdraví. Postrádají tak ostré hrany a v každém ohledu jsou vyrobeny s láskou ke svým chlupatým obyvatelům.

Dělá vám doma radost nějaký ten domácí mazlíček? Udělejte mu radost i vy a pořiďte mu roztomilý a praktický domeček. Vaše kočička nebo pejsek jistě ocení pohodlné a klidné místo určené k odpočinku po dni plném procházek a her se svým páníčkem či dalšími zvířecími kamarády.

S dotekem japonské filosofie

Přírodní materiály, dostatek prostoru a vytoužený klid… Jako by domečky pro psy a kočky odkazovaly na něco víc, než je jen krása a praktičnost. V jednoduchém stylu a minimalistickém rázu totiž dávají vyniknout také doteku japonské filosofie. A ten spočívá právě v dosažení pocitu vnitřního klidu a bezpečí. Tyto vlastnosti jsou přitom patrné i z čistých linií tohoto speciálně navrženého designového nábytku, který o to spíše zapadne do jakéhokoli domova.

Domov pro mazlíčka a bytový doplněk v jednom

Na rozdíl od klasických pelíšků pro domácí mazlíčky mají malé domečky z kolekce Weelywally ještě další výhodu. Mohou totiž fungovat zároveň jako praktický bytový doplněk. Ty, které mají plochou stříšku, lze totiž dozdobit nějakou pěknou lampou a sérií vybraných knih. Takové dotvoření domova pro mazlíčka a bytového doplňku v jednom by však také mělo proběhnout s důrazem na minimalismus. Výsledkem pak budiž to, že budete mít po ruce jak svého milovaného psího či kočičího kamaráda, tak oblíbené časopisy a knihy.

Přečtěte si také

Dům pro pár spisovatelů a jejich kočky

V poklidné brooklynské čtvrti Windsor Terrace v New Yorku vzniklo díky profesionálům ze studia BFDO Architects naprosto luxusní bydlení pro pár spisovatelů, kteří jsou milovníky knih a umění, ale…

Komfortní bydlení pro kočky a psy

Designových kousků pro vaše domácí šelmy je celá řada. Buď se jedná o opravdový domeček kopírující ten člověčí, nebo jde o pohodlnou a nezastřešenou zmenšeninu sedací soupravy otevřenou do prostoru. A jelikož produktový designér Onurhan Demir myslel při vytváření bydlení pro kočky a psy opravdu na všechno, nemohou mezi jeho designovými kousky chybět ani speciální misky na krmení domácích mazlíčků. Variabilní set dvou misek na jídlo a vodu je vyrobený z ořechového dřeva a povyšuje tak krmení domácího mazlíčka na docela jiný level.

Jak je tedy patrné, také domečky pro psí mazlíčky mohou ladně zapadnout do vašich domovů, ve kterých udělají hodně parády a zároveň se postarají o opravdu stylové bydlení i krmení vašich chlupatých kamarádů.

Zdroj: www.weelywally.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

MALVAZINKY

Redesign ložnice

Divoká zahrada víkendového domu

DVĚ LINIE. JEDNA KUCHYNĚ. NULA PŘEKÁŽEK.

Patrová dřevostavba Easy 99

Apartmány v Janských Lázních

Sledujte nás

Nejčtenější články

Citáty v interiéru osvěží vaše bydlení

Chaloupka, která klame vzhledem, neuvěříte, že jde o novostavbu!

Aranka – romantický minidomek šetrný k přírodě

Fantastický srub na jedinečném místě

Naprosto okouzlující chata v přírodě

Originální rodinný dům s výhledem na Beskydy

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock