Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Byt pro milovníky zvířat

Každý milovník zvířat, který už se svým domácím mazlíčkem někdy bydlel, ví, že pokud se s ním rozhodnete sdílet jeden byt, je dobré tomu alespoň trochu přizpůsobit podmínky.

Manželské duo architektů Magdalena a Marcin Konopkovi mají domácí mazlíčky hned čtyři dva psy a dvě kočky. Proto se rozhodli, že svůj byt v Gdyni uspořádají tak, aby zde bylo příjemně všem.

Celková plocha bytu je rozdělena do uzavřené ložnice, koupelny a otevřených prostor, kde se mohou všichni potkávat a které slouží jako obývací pokoj, jídelna a kuchyně.

Kombinace stylů

Interiér je laděný do moderny s trochou retro prvků a nádechem skandinávského stylu. Dominuje mu bílá barva v kombinaci se světlým dřevem. Díky tomu působí celý byt velmi vzdušně, a to i přes to, že je v každé místnosti dost úložného prostoru.

Kuchyně je dokonce laděná pouze do bílé barvy a jediná část, která tuto barvu nenese, je kousek pracovní desky a zdi, která slouží také jako nástěnka. Stejným způsobem je pouze do bílé laděna i koupelna tu ovšem ozvláštňuje část obložení laděného do tyrkysové barvy tu najedeme i v obývacím pokoji spojeném s jídelnou, kde velmi jemně doplňuje kombinaci světlého dřeva s bílou.

Zabudované pelíšky a prolézačky

V obývacím pokoji je jedním z nejdominantnějších prvků komfortní šedá pohovka, která se nachází hned vedle důmyslně konstruované a víceúčelové knihovny. Ta plynule navazuje na skříňovou stěnu ve vstupní chodbě a je navrhnuta tak, že objímá vchodové dveře a vytváří tak malý vstupní prostor opticky oddělený podlahou.

Čtyřnozí členové domácnosti Oti, Lila, Manio a Avi mají do vestavěných skříní na chodbě a v obývacím pokoji integrované nejen pohodlné pelíšky, ale také speciální prolézačky. Čtyřnohým mazlíčkům jsou také přizpůsobené nástěnné skříňky v kuchyni a police na stěně v obývacím pokoji.

Díky tomu si může každý z nich pro sebe najít to nejideálnější místo pro hru i odpočinek.

{reklama-0}

Celkový koncept interiéru tak může sloužit jako inspirace pro soužití i s náročnějšími domácími mazlíčky a je reálným důkazem toho, že i v menším bytě lze zajistit dostatečný komfort pro všechny.

Zdroj: https://www.elle.pl/decoration/artykul/mieszkanie-dla-milosnikow-zwierzat

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Velká kuchyně do malých prostor

Interiér Bobrovníky

Apartmánový dům Harrachov - horský interiér

Rodinný dům s atriem

Apartmánový dům Harrachov

Rekonstrukce bytu Praha

Sledujte nás

Nejčtenější články

Téměř nulová dřevostavba v Beskydech

Na střeše bytovky vyrostl minimalistický dům ze dřeva

Černý dům se otevírá do krajiny

Vysněný dům na venkově

Luxusní maringotka

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock