Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Rezidence CCR1

Rezidence CCR1

Tento luxusní dům se nachází na krásném zalesněném místě u přehrady Cedar Creek. Projekt domu zahrnoval návrh hlavní rezidence, část pro hosty, skladovací prostory a různé doplňkové architektonické doplňkové prvky. Cílem celého designu bylo poskytnout výtvarné a nenáročné bydlení.

Dům u jezera ve tvaru L

Štíhlé půdorysné řešení umožnilo výstavbu domu i v hustém borovicovém lese. Plán na stavbu domu ve tvaru písmene L byl využit pro vytvoření zadního nádvoří, které by poskytlo útočiště od větru pocházejícího od jezera. V takto vzniklém prostoru byla vytvořena plocha pro zahradní posezení, jež je ideální pro večerní grilování. Orientace půdorysu reaguje přímo na původní osy můstku a je celkovým počtem řídicích míst lokality. Kamenná stěna i vstupní dveře jsou v souladu s touto osou.

Dům vhodný nejen pro relaxaci

Materiálová paleta je jednoduchá. Tvoří ji beton, teak a sklo – pro jejich trvalé a vizuálně elegantní vlastnosti. Celý projekt byl koncipován tak, aby si zde mohli hrát i malé děti se svojí rodinou. Velké plochy posuvných skleněných stěn umožňují silné spojení celého interiéru s přírodou tak, jak je to v posledních letech velmi oblíbené. 

Štítky: vila
Zdroj: www.wernerfield.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock