Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Rezidence CCR1

Rezidence CCR1

Tento luxusní dům se nachází na krásném zalesněném místě u přehrady Cedar Creek. Projekt domu zahrnoval návrh hlavní rezidence, část pro hosty, skladovací prostory a různé doplňkové architektonické doplňkové prvky. Cílem celého designu bylo poskytnout výtvarné a nenáročné bydlení.

Dům u jezera ve tvaru L

Štíhlé půdorysné řešení umožnilo výstavbu domu i v hustém borovicovém lese. Plán na stavbu domu ve tvaru písmene L byl využit pro vytvoření zadního nádvoří, které by poskytlo útočiště od větru pocházejícího od jezera. V takto vzniklém prostoru byla vytvořena plocha pro zahradní posezení, jež je ideální pro večerní grilování. Orientace půdorysu reaguje přímo na původní osy můstku a je celkovým počtem řídicích míst lokality. Kamenná stěna i vstupní dveře jsou v souladu s touto osou.

Dům vhodný nejen pro relaxaci

Materiálová paleta je jednoduchá. Tvoří ji beton, teak a sklo – pro jejich trvalé a vizuálně elegantní vlastnosti. Celý projekt byl koncipován tak, aby si zde mohli hrát i malé děti se svojí rodinou. Velké plochy posuvných skleněných stěn umožňují silné spojení celého interiéru s přírodou tak, jak je to v posledních letech velmi oblíbené. 

Štítky: vila
Zdroj: www.wernerfield.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Nadčasový kompletní interiér

Kuchyně se zabudovaným akváriem v ostrůvku

Rodinný dům Dlouhý Most

Dětský pokoj pro dva kluky

Diamonds Living

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vánoční inspirace a dekorace

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Hnědá barva v interiéru

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock