Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Půvabná stodola ve stráni

Půvabná stodola ve stráni

Navštivte dnes spolu s námi stodolu ve stráni, která svému půvabu vděčí nejen kráse dubového dřeva, ale i romantickému vybavení, jež příjemně koresponduje s atmosférou přírody v bezprostředním okolí. Tahle stodola je totiž opravdovým pohlazením po duši.

Stodola s dubovým rámem

Naprosto úchvatná stodola byla postavena dle návrhu společnosti Roderick James Architects. A nebyla by tím, čím je, bez překrásného dubového rámu od profesionálů z firmy Carpenter Oak. Dubové dřevo obecně dodává celému interiéru hřejivý dotek přírody. Jeho zajímavá kresba zkrášlená o suky a další nedokonalosti působí neskutečně přirozeně a voní tradicí. Na jemný odstín dřeva plynule navazuje podlaha i některé z dalších prvků v interiéru, zejména doplňky z proutí. Dřevo ve vší své kráse nezdobí pouze interiér, ale spoludotváří i kouzelnou atmosféru exteriéru. Impozantně řešená terasa je spolu s balkonem dalším nesporným bodem, který činí z této stodoly neskutečně romantické bydlení.

U hřejivého krbu

Tohle stavení zkrátka ví, jak dosáhnout maximálního komfortu uprostřed proměnlivé přírody. Poblíž půvabně modré sedací soupravy v obývací zóně sálá teplo krbu, přesto je tu ale k dispozici i spousta polštářků a hřejivých dek. Nemohou zde chybět ani romantické stolky a stolečky v decentním provedení. Obývací pokoj plynule navazuje na jídelní a kuchyňskou část. Prostor je otevřený a díky velkým proskleným plochám také dostatečně světlý. Přirozené světlo je s příchodem večera nahrazeno designovými svítidly, která opět zvýrazňují romantické kouzlo celého interiéru. Vzhledem k tomu, že hlavní prioritou tohoto bydlení je otevřený prostor a minimum vybavení, je zde dostatek místa na scházení se členů rodiny a přátel u jídelního stolu nebo v obývacím pokoji poblíž hřejivého krbu.

Půvabná stodola ve stráni

Zemité barvy a zajímavé detaily

To, že si interiér stodoly libuje v minimalismu, však neznamená, že je tu nouze o zajímavé detaily. Příjemnou atmosféru v interiéru tak spoludotvářejí například designové vázy plné květin, svíčky a svícny, obrazy či nepřehlédnutelné nástěnné hodiny. Všechny tyto prvky barevně navazují na zemité odstíny hojně využité napříč jednotlivými místnostmi, čímž vytvářejí působivý jednolitý barevný celek.

Bydlení jako pohlazení po duši

Interiér i exteriér stodoly na stráni vyzařuje neobyčejně klidnou a romantickou atmosféru. Díky kombinaci přírodních barev i materiálů je pastvou pro oči i pohlazením pro duši. K psychické a fyzické očistě však vybízí především luxusně, a přesto rustikálně zařízená koupelna, která podtrhuje uklidňující a hřejivou atmosféru celého tohoto neskutečně kouzelného bydlení.

Zdroj: www.roderickjamesarchitects.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

BYDLENÍ MEZI ÚHLY

Horský byt v Jizerkách II.

Dětský pokoj pro malou slečnu

Moderní mezonetový byt

Irkutské zahrady

CHATA U LIPNA

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock