Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Private Sunset apartmán od Egue y Seta

Private Sunset apartmán od Egue y Seta

Osobitý apartmán v Barceloně hýří barvami, nápady a svobodomyslností. Vypadá jako místo stvořené pro nekončící párty v úchvatném interiéru s terasami, které poskytují dechberoucí výhledy na hory a moře. Ne nadarmo tak název apartmánu odkazuje na soukromý západ slunce, který lze sledovat z naprosto snového zázemí.

Působivé městské útočiště vzniklo pod taktovkou designérů ze studia Egue y Seta, kterým fantazie vážně není cizí. Nuda a fádnost zkrátka nemá v interiéru tohoto apartmánu místo. Černobílé bydlení zjemněné světlými tóny dřeva a ozvláštněné přiznanými cihlami je doslova výbuchem vášnivé kreativity. Většina vybavení a doplňků zaujme svým neotřelým designem, který toto osobité bydlení posouvá do nové dimenze. Nejenže tak apartmán v srdci Barcelony nabízí interiér jako ze žurnálu, ale navíc poskytuje útulné a ryze funkční místo pro život.

Půvabně i prakticky zařízené terasy

Soukromý západ slunce, to je vševypovídající název tohoto nápaditého apartmánu. Nabízí totiž naprosto úchvatnou podívanou na západ, ale i východ slunce, a to především ze dvou překrásně zařízených teras. Ty umožňují inspirativní venkovní posezení, které poskytuje vše, co je k opravdovému odpočinku zapotřebí. Nechybí tu tedy vířivka, bazének, gril a bar. Půvab relaxačních prostor oddělených od interiéru velkými prosklenými dveřmi umocňuje vysoce komfortní venkovní nábytek, romantické lucerny, hřejivé textilie, ale především záplava svěží zeleně. Požitek z pořádání různých večírků tak musí být v takovém vysoce komfortním prostředí opravdu dokonalý. Kouzelné prostředí teras přitom dokáže dopřát zasloužený odpočinek i těm, kteří se zde čas rozhodnou trávit zcela o samotě. Apartmán tak slouží jako příjemně klidné útočiště poskytující maximální soukromí.

Private Sunset apartmán od Egue y Seta

Moderní bydlení na vysoké úrovni

Invence designérů a vytříbený vkus pro kombinaci barev a materiálů jednotlivých kusů vybavení a doplňků se neprojevuje jen na terasách, ale také v samotném interiéru. Ačkoliv může na první pohled působit opravdu odvážně a zdánlivě nesourodě, apartmán je naprosto kompaktní mozaikou stylů ústících v moderní bydlení na vysoké úrovni. Černobílou kombinaci interiéru příjemně rozbíjejí světlé odstíny dřeva, modré akcenty doplňků a svěže zelené tóny řezaných i pokojových květin. Světlé barvy zjemňují poněkud temnou kuchyňskou linku, na kterou barevně navazují úložné prostory umístěné pod televizí velkorysých rozměrů. Ani zde nechybí stolek s barovými stoličkami vytvářející přechod mezi kuchyňskou a jídelní zónou, která se otevírá do obývacího pokoje.

Přečtěte si také

Elegantní bydlení má doplňky s prvky komiksu

I bydlení laděné ve tmavých barvách může vypadat působivě a stylově. Stačí jen vědět, jak na to. A můžeme vám říct, že tento podkrovní byt z rukou studia Sikora jsme si oblíbili velmi rychle. Čím je…

S důrazem na detail

V každé místnosti tohoto apartmánu je hned několik prvků, které na sebe okamžitě strhávají pozornost. Patří k nim zajímavé obklady, výrazné obrazy, netradiční svítidla, stolky, poličky, závěsy, vázy, sošky a další originální dekorace. V apartmánu na první pohled zaujme také závěsné proutěné křeslo, zajímavý konferenční stolek či relaxační lehátko. Na terase pak jistě neujde zájmu návštěv vertikální zelená stěna. Důraz na detail je však patrný i z celé řady dalších prvků v interiéru i na terase, které celému bydlení dodávají punc osobitosti.

Private Sunset apartmán z dílny Egue y Seta je plný nevšedních kombinací barev, materiálů a tvarů. Jde s dobou, a tak svým obyvatelům dopřává pravý požitek z bydlení ozvláštněný dechberoucími výhledy na východ i západ slunce. Nešetří designovými výstřelky, ale také na sebe zbytečně neupozorňuje. Je zkrátka ideálním prostředím pro zábavné večírky i klidné romantické večery strávené jen ve dvou.

Zdroj: www.egueyseta.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Vybíráme dlažbu na terasu

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock