Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Barevné bydlení pro mladý pár

Barevné bydlení pro mladý pár

Vzdušné bydlení oživené veselými barvami a řadou pokojových květin vzniklo v jednom z bytů ve Vratislavi, čtvrtém největším městě Polska. Mladý pár s dítětem tak získal příjemné místo pro život plný barev i přírodních materiálů.

Souhra barev v interiéru

Kombinace žluté a modré barvy v interiéru tohoto polského bytu působí neskutečně vesele, svěže a přátelsky. Není se čemu divit, že právě spojení barvy slunce a nebe pomohlo k výrazné změně nálady v tomto prostředí. Celek je doslova nabitý energií a žít se tu musí jedna radost. Žluté a modré akcenty jsou zjemněny bílou a šedou barvou, vše přitom prohřívají světlé tóny dřeva.

Výrazné prvky

Byt je zařízen minimalisticky a převažuje v něm skandinávský styl. Ten se však vymaňuje ze své komfortní zóny a je hravější než kdy jindy. Zářivé barvy zde dostávají mnohem větší prostor, a tak na sebe pozornost strhává zejména velké žluté křeslo v obývací zóně, žluté i modré židle obklopující jídelní stůl nebo modře vymalovaná zeď uvádějící vstup do pokoje. Dvě barvy udávající tomuto interiéru tak svěží styl se pak opakují i na dalších doplňcích. Jejich zájmu neutekly ani neméně výrazné obrazy nebo jízdní kolo vyčkávající na chodbě. Výrazných prvků je tedy v interiéru celá řada, namísto divokosti však působí energicky a vesele.

Barevné bydlení pro mladý pár

Přírodní materiály

Jak už to u skandinávského stylu bývá, i tady najdeme převahu přírodních materiálů. Velký prostor zde dostává dřevo, proutěné výrobky i pleteniny. Dotek lesa je patrný rovněž na malých stolcích v relaxační zóně, které interiéru dodávají příjemný rustikální ráz. Příhodně s nimi ladí i šedobílý koberec, jehož strukturu kopíruje na něm posazený puf. Přirozenou krásu přírodních materiálů podtrhují s vkusem rozmístěné pokojové rostliny, které jsou dalším příjemným osvěžením tohoto barevného bydlení.

Harmonický celek

Díky umně zvoleným barvám, tvarům a materiálům máme před sebou neskutečně harmonický celek. Ten si navíc libuje v absenci zdobnosti, a tedy v čistých liniích a také v geometrii. Stačí si povšimnout židlí, stolků, závěsných svítidel, podstavců pod květináči, nástěnných hodin, mozaiky za kuchyňskou linkou nebo obkladů v koupelně. To vše si zakládá na symetrii a jednoduchosti, ve kterých spočívá síla.

Nejenže tento byt doslova hýří barvami, ale rád si pohrává i s rozmanitostí tvarů. V sepětí s přírodními materiály, vzdušností a záplavou pokojových květin tak svým obyvatelům nabízí opravdu osvěžující místo pro život.

Zdroj: www.redcubedesign.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Co (ne)odradí slimáky

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock