Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Nadčasová vila v Gdyni

Nadčasová vila v Gdyni

Mnoho architektů si láme hlavu nad tím, jak postavit takové bydlení, které ani po mnoha letech nevyjde z kurzu a stále bude moderní a nadčasové. To se podle nás povedlo architektům z architektonického studia Arch Deco, kteří na pozemku o velikosti 1253 metrů čtverečních postavili vilu, na kterou je radost pohledět.

Vila na atypickém místě

Pozemek v Gdyni, kde vila stojí, se nachází v mimořádně malebném místě na pobřeží útesu, ze kterého je úchvatný výhled na moře. Právě kvůli umístění na takto atypickém místě je celý dům hodně jedinečný. Vila je luxusní přímořský dům, jež je dokonale integrovaný do vybudovaného svahu. I když je dům umístěn poměrně vysoko nad úrovní silnice, i z dálky lze poznat, jak je tato stavba výjimečná.

Na stavbu byla využita inovativní řešení

Vila je kombinací nejnovějších technologických řešení, moderních materiálů a designových řešení, která budí dojem luxusu. Dům má dvě překrývající se štítové střechy, každou v jiné barvě, což je samo osobě velmi originální způsob, jak dům odlišit od jiných. U domu se nachází terasa, jejíž prostor byl uzavřen zaskleným pavilonem s bazénem. Dům obsahuje spousty prosklených ploch, což přivádí do interiéru velké množství slunečního světla.

Nadčasová vila v Gdyni

Vila je v barvách, které neurazí

Posuvné skleněné panely jsou vyrobeny z moderních materiálů, které poskytují nejen nádherný výhled na okolí, ale i vysokou tepelnou izolaci. Fasádní materiál je také jedinečný: "Abychom zdůraznili kreativitu tvarovaných bloků, byly na dům použity vnější pláště z materiálu Corian v odstínech bílé a šedé." Tento materiál, odolný, snadno udržovatelný, dokonale snáší atmosférické změny nebo znečištění, a také posiluje energetickou účinnost budovy. 

Štítky: vila
Nadčasová vila v Gdyni
Nadčasová vila v Gdyni
Nadčasová vila v Gdyni
Nadčasová vila v Gdyni
Nadčasová vila v Gdyni
Nadčasová vila v Gdyni
Nadčasová vila v Gdyni
Nadčasová vila v Gdyni
Nadčasová vila v Gdyni
Nadčasová vila v Gdyni
Zdroj: archdeco.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rezidence Rašínova

Garsonka v Brně

Swárák

Vizualizace bytu v Ostravě

Vizualizace kuchyně s obývacím pokojem

Vizualizace krásně otevřeného prostoru

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Renovace komínů pomocí unikátní omítky Izonil

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock