Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Moderní interiér domu ve Slovinsku

Moderní interiér domu ve Slovinsku

Hlavní roli v čerstvě dokončeném interiéru domu ve Slovinsku hraje dřevo. Představuje hned několik odstínů a kreseb, stará se o dynamiku prostoru a příjemně prohřívá poněkud chladnou bílou výmalbu. Naproti mu přicházejí svěží akcenty lososové barvy, které jsou decentním osvěžením tohoto originálně pojatého interiéru.

O osobitý vzhled bydlení se postaraly designérky Tina Rugelj a Maja Laurence. Pohrály si s prostorem, světlem, barvami a materiály, a vytvořily tak vcelku nevšední interiér. Ponechaly mu velkou otevřenost a vzdušnost. Hlavní roli pak svěřily dřevu, které se zde nachází v různých proměnách.

Dřevo v hlavní roli

Interiér s exteriérem propojují velké prosklené plochy. Jejich prostřednictvím směřuje dovnitř domu velké množství denního světla. V případě příznivého počasí lze oba prostory propojit a užívat si slunečních paprsků. Právě velkoryse pojatý obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou je srdcem tohoto bydlení. Dominuje mu velký dřevěný stůl obklopený židlemi ze stejného materiálu. Ještě více jeho přirozenou krásu umocňuje dřevěná podlaha. Nad jídelní stůl se snáší designový lustr, který tomuto prostoru dodává elegantní ráz. Ve stejném minimalistickém duchu je řešen i obývací pokoj, jemuž vévodí velká sedací souprava. Také tuto zónu prosvětlují velká okna, která lze v případě potřeby zastínit elegantními závěsy. Dřevo je dominantním prvkem i v dalších místnostech domu a dává o sobě vědět mimo jiné v případě zajímavě řešeného schodiště, které doplňují úložné prostory ze stejného materiálu.

Moderní interiér domu ve Slovinsku

Dotek jemných pastelových barev

Kombinaci bílé výmalby a prvků ze dřeva osvěžují příjemné odstíny pastelových barev. V některých místnostech tak dostává prostor lososová, světle zelená či tyrkysová barva. Interiér zjemňují i půvabné mozaiky, květinové motivy na textiliích či živé květiny ve vázách. Krásnou mozaikovou podívanou slibují zejména koupelny. Vedle masivního dřevěného schodiště pak zaujme i to laděné do světlé tyrkysové barvy. V prostoru pod ním vznikl půvabný relaxační koutek s modrým křeslem a taburetem. Příjemnou atmosféru zde spoludotváří velkorysé výhledy.

Dům ve Slovinsku tak skrývá útulný interiér laděný do příjemných barev. Nejenže zaujme osobitými architektonickými prvky, ale i zajímavou souhrou materiálů a barev.  

Zdroj: www.tinarugelj.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Útulné podkroví pro hosty

Jahodové sady

Dokonalá ergonomie a rozmístění

Byt v rezidenci Braník

Rezidenční bydlení

Kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Dokonalý domov na horách spojující masivní dřevo, kámen a sklo

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vánoční inspirace a dekorace

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Hnědá barva v interiéru

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock