Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Originální a vzdušné bydlení na pouhých 30 m2

Originální a vzdušné bydlení na pouhých 30 m2

Navštivte spolu s námi invencí nabitý interiér, který si vystačí s plochou 30 m2! Umělecké prvky, zářivé barvy, nápadité tvary, svěží kombinace – to všechno je odrazem bydlení, které v sobě spolehlivě mísí praktičnost i styl.

Souhra barev a tvarů

Na prostor poněkud skrovný interiér prosvětlený velkými okny bije do očí svou originalitou. Mohou za to jeho svěží barvy, hravé vybavení a doplňky, neobvyklé tvary i zajímavé uspořádání. V některých místnostech dostala šanci tradice oděná do moderního hávu, jinde zas vládne živelnost, barevný vzdor a především geometrie. Velký důraz kladený právě na poslední jmenovanou je patrný zejména v případě stolů, židlí a závěsných svítidel. Ruku v ruce s nápaditými tvary pak kráčí i živelné barvy, které se jako divoký koktejl rozlévají zejména v obývacím pokoji prakticky propojeném s jídelnou a menší pracovnou. Koktejl plný žluté, modré a červené barvy rozmělňuje decentní paleta neutrálních tónů, jež převládají v ostatních místnostech bytu.

Originální a vzdušné bydlení na pouhých 30 m2

Maximálně využitý prostor

Ačkoliv je tento byt značně omezený svou velikostí, podařilo se v něm veškerý prostor využít na maximum. Stačí se podívat na perfektně řešenou ložnici, kuchyň a také na předsíň spolu se šatnou. Optickému zvětšení prostoru přitom napomáhají jak využité světlé odstíny barev, tak vhodně zvolená a rozmístěná umělá svítidla. Celkový hřejivý efekt pak spoludotváří příjemný odstín dřeva. Pokoje zařízené v duchu minimalismu tak vůbec nepůsobí studeně a neútulně. A o to více pak může vyniknout obývací pokoj doslova natřískaný energií.

Tento pozoruhodně řešený byt je tedy svěží ukázkou toho, jak se i na malém prostoru dají vytvořit velké věci. Spojuje v sobě originalitu, ale i praktičnost, čímž je skvělým řešením pro všechny, kdo uvažují o osvěžení svého malého, ale milého bytu.

Zdroj: www.arhviz.wixsite.com/rendersspace

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Studie minimálního interiéru

Modulový dům pro maminku

Kuchyně v šafránově žluté barvě

Předsíň na Praze 9

Rodinný dům Brno

Interiér Kozlovice

Sledujte nás

Nejčtenější články

Přineste si jaro domů

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Rekonstrukce domu pro mladou rodinu

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vybíráme dlažbu na terasu

Malebná chaloupka pod Krakonošovem

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock