Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Minimalistický styl koupelny v podkroví

Minimalistický styl koupelny v podkroví

O tom, že kovářova kobyla chodí bosa, jistě nesvědčí tato zbrusu nová koupelna. Nachází se totiž přímo v domě architekta a o invenci v ní vážně není nouze, byť holduje minimalistickému stylu.

V jednoduchosti je krása

I z malé koupelny lze vytvořit vzdušnou a prostornou oázu určenou k plnohodnotnému odpočinku. Důkazem toho je koupelna v podkroví, ve které se nachází všechno podstatné, a přesto je v ní i dostatek místa na pohodlnou očistu a relaxaci v jednom. Tato koupelna je jednoduchá a krásná. Je konzervativní, ale naproti tomu rafinovaná. Pohrává si se světly, stíny, barvami i materiály. Vše nápadité ukazuje na odiv, to ostatní, ale také nezbytné, důmyslně skrývá za dvířky. Převažující bílá barva si zde perfektně rozumí s rustikálním dotekem dřeva, které je tu zastoupeno dvěma praktickými stoličkami. Díky velkým oknům a proskleným dveřím prostupuje do místnosti dostatek denního světla. Jakmile slunce zajde, o romantickou atmosféru se postarají vhodně zvolená umělá svítidla.

Koupelna s výhledem do okolí

Kdo by se nechtěl z vany dívat třeba do zahrady? Volně stojící vana v této koupelně poskytuje inspirativní výhledy do okolí, aniž by došlo k narušení soukromí relaxujícího. Velké zrcadlo, umyvadlo a především dostatek prostoru kolem vany poskytuje členům rodiny i návštěvám nebývalý komfort. Do představy o něm spadají i dveře vedoucí z koupelny na balkon. Pro ty, kteří si raději než dlouhou koupel dopřejí rychlou sprchu, je tu k dispozici opět minimalisticky řešený sprchový kout. Ač je celý prostor ve prospěch krásy minimalismu a vzdušnosti ochuzen o míru koupelnových doplňků, přece jen tu lze nalézt pár prvků odkazujících na podmanivou přímořskou atmosféru.

V podkroví domu architekta tak vznikla koupelna minimalistického stylu, který v sobě přesto ukrývá hned několik zajímavých nápadů.

Zdroj: www.embert-raumkonzept.de

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Velká Bíteš

rekonstrukce a interiér bytu Dejvice

VÝBĚR ŠPIČKOVÝCH MATERIÁLŮ

TRENDY interiér rodinného domu

"Hygge styl" Šakvice

Sledujte nás

Nejčtenější články

Kalkulátor oken – váš spolehlivý online pomocník

Jak na masivní dřevěné podlahy a podlahové topení?

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock