Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Minimalistický styl koupelny v podkroví

Minimalistický styl koupelny v podkroví

O tom, že kovářova kobyla chodí bosa, jistě nesvědčí tato zbrusu nová koupelna. Nachází se totiž přímo v domě architekta a o invenci v ní vážně není nouze, byť holduje minimalistickému stylu.

V jednoduchosti je krása

I z malé koupelny lze vytvořit vzdušnou a prostornou oázu určenou k plnohodnotnému odpočinku. Důkazem toho je koupelna v podkroví, ve které se nachází všechno podstatné, a přesto je v ní i dostatek místa na pohodlnou očistu a relaxaci v jednom. Tato koupelna je jednoduchá a krásná. Je konzervativní, ale naproti tomu rafinovaná. Pohrává si se světly, stíny, barvami i materiály. Vše nápadité ukazuje na odiv, to ostatní, ale také nezbytné, důmyslně skrývá za dvířky. Převažující bílá barva si zde perfektně rozumí s rustikálním dotekem dřeva, které je tu zastoupeno dvěma praktickými stoličkami. Díky velkým oknům a proskleným dveřím prostupuje do místnosti dostatek denního světla. Jakmile slunce zajde, o romantickou atmosféru se postarají vhodně zvolená umělá svítidla.

Koupelna s výhledem do okolí

Kdo by se nechtěl z vany dívat třeba do zahrady? Volně stojící vana v této koupelně poskytuje inspirativní výhledy do okolí, aniž by došlo k narušení soukromí relaxujícího. Velké zrcadlo, umyvadlo a především dostatek prostoru kolem vany poskytuje členům rodiny i návštěvám nebývalý komfort. Do představy o něm spadají i dveře vedoucí z koupelny na balkon. Pro ty, kteří si raději než dlouhou koupel dopřejí rychlou sprchu, je tu k dispozici opět minimalisticky řešený sprchový kout. Ač je celý prostor ve prospěch krásy minimalismu a vzdušnosti ochuzen o míru koupelnových doplňků, přece jen tu lze nalézt pár prvků odkazujících na podmanivou přímořskou atmosféru.

V podkroví domu architekta tak vznikla koupelna minimalistického stylu, který v sobě přesto ukrývá hned několik zajímavých nápadů.

Zdroj: www.embert-raumkonzept.de

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Vybíráme dlažbu na terasu

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock