Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Luxusní bydlení u Karlova mostu

Luxusní bydlení u Karlova mostu

V dlážděné uličce poblíž hlavní trasy spojující Karlův most a Malostranské náměstí stojí naprosto jedinečný barokní palác, který kdysi býval majetkem řádu maltézských rytířů. Stejného vlastníka měly i budovy v okolí včetně impozantního sousedního kostela Panny Marie pod řetězem, na který je z interiéru, který dnes navštívíme, opravdu úchvatný výhled. Bydlení v rezidenci u Karlova mostu však nabízí ještě celou řadu pozitiv.

Luxusní bydlení na Malé Straně

Apartmán situovaný v přízemí rezidence na první pohled uchvátí svým luxusním vzhledem. Otevřené prostory, kvalitní materiály, prvotřídní vybavení, vkusné kombinace barev, hra se světlem – to všechno dohromady proměňuje bydlení tady na opravdový požitek. Hlavní roli v interiéru hraje dřevo s působivou kresbou. Barvy se pohybují od bílé po šedou až černou, místy se najdou i žluté či sametově modré a zelené akcenty. Právě onen sametový nádech patrný na textiliích dodává interiéru přitažlivý dotek luxusu. O ten se starají také další kvalitní materiály včetně mramoru použitého ve sněhobílé koupelně.

Prostorný interiér

Toto nebývale luxusní bydlení zahrnuje prostorný obývací pokoj, v němž zaujme především zajímavě využité místo pod schodištěm vedoucím do vestavěného patra s ložnicí. Toto místo slouží jako obývací stěna s televizí a úložným prostorem. Naproti němu se nachází šedá sedací souprava příjemně kontrastující s designovým žlutým křeslem poblíž. Originální charisma obývacího pokoje spoludotváří moderní svítidla, kvalitní textilie, parkety a vysoký strop.

Luxusní bydlení u Karlova mostu

Na obývací zónu plynule navazuje zóna kuchyňská a jídelní. Ty jsou řešeny v mnohem střízlivějším duchu, a tak umožňují ničím nerušený požitek z vaření i stolování. Po vystoupení po schodišti chráněného bezpečnostní sítí zaujme svou krásou ložnice. Působí jednoduše a minimalisticky, a proto o to více svádí k relaxaci. Střídají se v ní stejné odstíny barev jako ve zbytku interiéru a nechybí zde ani půvabný kontrast mezi jednotlivými texturami dřeva. Také koupelna zaujme svým čistým a jasným vzhledem. Disponuje mimo jiné prostorným sprchovým koutem, a jak již bylo uvedeno, krášlí ji mramorová podlaha.

Bydlení plné světla a krásných výhledů

Nejen díky minimalistickému stylu působí celý interiér neskutečně světlým a vzdušným dojmem. Může za to i bílá výmalba a vhodné rozmístění designových svítidel. O dostatečný přísun denního světla se starají velká historická okna, která mimo to nabízejí i naprosto úchvatné výhledy do okolí, které je historií doslova nabité.

Tento skvostný interiér u Karlova mostu se tak může pochlubit nejen puncem luxusu, ale i úchvatným prostředím, ve kterém jako by se zastavil čas.

Zdroj: www.svoboda-williams.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Velká Bíteš

rekonstrukce a interiér bytu Dejvice

VÝBĚR ŠPIČKOVÝCH MATERIÁLŮ

TRENDY interiér rodinného domu

"Hygge styl" Šakvice

Sledujte nás

Nejčtenější články

Kalkulátor oken – váš spolehlivý online pomocník

Jak na masivní dřevěné podlahy a podlahové topení?

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Slané vafle s parmazánem a čerstvou petrželkou

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock