Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Luxusní bydlení u Karlova mostu

Luxusní bydlení u Karlova mostu

V dlážděné uličce poblíž hlavní trasy spojující Karlův most a Malostranské náměstí stojí naprosto jedinečný barokní palác, který kdysi býval majetkem řádu maltézských rytířů. Stejného vlastníka měly i budovy v okolí včetně impozantního sousedního kostela Panny Marie pod řetězem, na který je z interiéru, který dnes navštívíme, opravdu úchvatný výhled. Bydlení v rezidenci u Karlova mostu však nabízí ještě celou řadu pozitiv.

Luxusní bydlení na Malé Straně

Apartmán situovaný v přízemí rezidence na první pohled uchvátí svým luxusním vzhledem. Otevřené prostory, kvalitní materiály, prvotřídní vybavení, vkusné kombinace barev, hra se světlem – to všechno dohromady proměňuje bydlení tady na opravdový požitek. Hlavní roli v interiéru hraje dřevo s působivou kresbou. Barvy se pohybují od bílé po šedou až černou, místy se najdou i žluté či sametově modré a zelené akcenty. Právě onen sametový nádech patrný na textiliích dodává interiéru přitažlivý dotek luxusu. O ten se starají také další kvalitní materiály včetně mramoru použitého ve sněhobílé koupelně.

Prostorný interiér

Toto nebývale luxusní bydlení zahrnuje prostorný obývací pokoj, v němž zaujme především zajímavě využité místo pod schodištěm vedoucím do vestavěného patra s ložnicí. Toto místo slouží jako obývací stěna s televizí a úložným prostorem. Naproti němu se nachází šedá sedací souprava příjemně kontrastující s designovým žlutým křeslem poblíž. Originální charisma obývacího pokoje spoludotváří moderní svítidla, kvalitní textilie, parkety a vysoký strop.

Luxusní bydlení u Karlova mostu

Na obývací zónu plynule navazuje zóna kuchyňská a jídelní. Ty jsou řešeny v mnohem střízlivějším duchu, a tak umožňují ničím nerušený požitek z vaření i stolování. Po vystoupení po schodišti chráněného bezpečnostní sítí zaujme svou krásou ložnice. Působí jednoduše a minimalisticky, a proto o to více svádí k relaxaci. Střídají se v ní stejné odstíny barev jako ve zbytku interiéru a nechybí zde ani půvabný kontrast mezi jednotlivými texturami dřeva. Také koupelna zaujme svým čistým a jasným vzhledem. Disponuje mimo jiné prostorným sprchovým koutem, a jak již bylo uvedeno, krášlí ji mramorová podlaha.

Bydlení plné světla a krásných výhledů

Nejen díky minimalistickému stylu působí celý interiér neskutečně světlým a vzdušným dojmem. Může za to i bílá výmalba a vhodné rozmístění designových svítidel. O dostatečný přísun denního světla se starají velká historická okna, která mimo to nabízejí i naprosto úchvatné výhledy do okolí, které je historií doslova nabité.

Tento skvostný interiér u Karlova mostu se tak může pochlubit nejen puncem luxusu, ale i úchvatným prostředím, ve kterém jako by se zastavil čas.

Zdroj: www.svoboda-williams.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Rady do malé zahrady

Vybíráme dlažbu na terasu

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock