Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Trend současné doby? Lepené vinylové podlahy

Trend současné doby? Lepené vinylové podlahy

Čeká vás rekonstrukce rodinného domu nebo bytu? V takovém případě budete určitě řešit, jakou podlahu do vaší domácnosti vybrat. Nabízí se mnoho variant. My se dnes v tomto článku seznámíme s lepenými vinylovými podlahami, které jsou trendem současné doby. Lepené vinylové podlahy vám nabízí velký počet dekorů, mezi kterým si určitě vyberete.

Vinyl je považován za nejlepší izolant, který se stále více objevuje v našich domácnostech. Vinylové podlahy reprezentují nejnovější a nejmodernější generaci vysoce kvalitních a odolných podlah. Tento druh podlah nabízí skvělé vlastnosti, které od podlahové krytiny očekáváte. Jsou komfortní, moderní a odolné.. Jejich největší předností je snadná údržba a to, že se hodí do všech místností. Proto najdete v nabídce  i voděodolné varianty, které můžete využít v kuchyni nebo koupelně. Obrovskou výhodou je téměř nekonečný výběr barev a dekorů. Vybrat si můžete v dekoru dřeva, kamene nebo dlaždic.

Provedení vinylových podlah

Vinylové podlahy se vyrábějí ve třech variantách - Click, multilayer a lepené. Podlahové krytiny se systémem Click musí být podloženy anhydritem. Nevýhodou tohoto typu je, že anhydrid i podklad musí být velmi přesně vyrovnaný. Vinylové podlahy multilayer podložku nepotřebují. Jejich vyrovnání plní korek, který je na spodní části krytiny. Posledním provedením jsou vinylové podlahy lepené, pod které se používá nivelační stěrka. U všech typů podlah je důležitá správná pokládka, kterou vám zaručí jen zkušený podlahář.

Trend současné doby? Lepené vinylové podlahy

Nabídka lepených vinylových podlah

Lepené vinylové podlahy poskytují skvělé vlastnosti. V nabídce naleznete mnoho dekorů dřeva, kamene nebo dlaždic. Do kategorie lepených vinylových podlah patří například IVC Spirit, Gerflor DESIGNART, PARADOR a Wineo DESIGNline.

Vinylové podlahy PARADOR nabízí kvalitní a unikátní podlahu pro vaše bydlení. V této kategorii naleznete 8 moderních dekorů dřeva, které dokonale imitují vzor prken.

Přední výrobce podlahových krytin Gerflor DESIGNART se stále snaží o revoluci svých produktů, proto se zaměřuje na takové vlastnosti odpovídající optimálnímu komfortu. Výhodou této kategorie je jednodušší pokládka, inovativní a působivé dekory a mimořádná odolnost proti poškození.

Dalším  známým výrobcem je  IVC Group , jejichž podlahy IVC Spirit jsou určené pro bytovou zátěž. Jejich kolekce nabízí čtyři dekory napodobující dřevo. V základní škále najdete především dubové odstíny.

Další  kategorií jsou vinylové podlahy Wineo DESIGNline. Dokonale imitují dřevěnou podlahu, dlažbu nebo kámen. Od klasické dřevěné podlahy je tato kolekce odolnější a vhodná do komerčních prostor.

Pokud si nejste jisti správným výběrem, tak se obraťte na dovozce těchto podlahových krytin společnost Supellex a navštivte jejich showroomy, kde vám rádi s výběrem a  realizací vaší nové podlahové krytiny poradí.

Štítky: podlahy
Zdroj: PR článek společnosti

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Nadčasový kompletní interiér

Kuchyně se zabudovaným akváriem v ostrůvku

Rodinný dům Dlouhý Most

Dětský pokoj pro dva kluky

Diamonds Living

Moderní kuchyně s ostrůvkem

Sledujte nás

Nejčtenější články

Vánoční inspirace a dekorace

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Hnědá barva v interiéru

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Barevné truhlíky plné mrazuvzdorných rostlin

Rady do malé zahrady

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock