Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Interiér v rustikálním skandinávském stylu

Interiér v rustikálním skandinávském stylu

Poznávacím znakem pravého skandinávského stylu je umění propojit klasické prvky s moderními. V interiéru dochází ke kombinaci zdánlivě nesourodých komponentů, což dosvědčuje i tento zbrusu nový domov v Polsku.

Skandinávský styl, který tu hraje hlavní roli, využívá nových tvarů nábytku a spoléhá na přímou jednoduchost. Tyto nové prvky spojuje s tradičními, čímž vzniká naprosto originální a velice útulné bydlení.

Hra světla a barev

Díky velkým klasickým i francouzským oknům působí interiér příjemně světlým dojmem, čemuž napomáhá i hojně využitá bílá barva. Ta se kromě výmalby objevuje také na několika skříňkách, obkladech či doplňcích. Prohřívá ji dotek světlého dřeva a nechybí tu ani zajímavý dramatický ráz, o který se starají akcenty černé barvy. Paletu barev uzavírají jemně šedé odstíny a letmý dotek světle modré barvy. Zajímavým rustikálním osvěžením jsou obnažené cihly, které tomuto bydlení dodávají zvláštní charisma.

Interiér v rustikálním skandinávském stylu

S důrazem na prostor

Díky chytře řešeným úložným prostorám se jedná o příjemně vzdušné bydlení. Interiér přitom není zařízen ve striktně minimalistickém duchu, takže nepůsobí odosobněně. Naopak je velice pohodlný a útulný. Může za to i láska skandinávského stylu k přírodním materiálům, které jsou zde hojně zastoupeny.

Přečtěte si také

Něžný byt s kachlovými kamny, dubovou podlahou a pianem

Také ve Varšavě teď padá sníh. A i když po něm kolikrát nezůstane ani stopy, umocní atmosféru domácí pohody u kamen. Tak je tomu i v případě varšavského bytu, který představuje něžnou náruč jako…

Hřejivé bydlení plné vzorů

Specifický vzhled interiéru spočívá především v geometrii. Hra rozmanitých vzorů se objevuje na textiliích či nástěnných dekoracích. Na zálibu v geometrii však poukazuje také zábradlí schodiště či designové lampy. Závěsná svítidla jsou zde obecně pastvou pro oko. Geometrické tvary dodávají interiéru zvláštní dynamičnost, která je potlačena v dětském pokoji. Hlavní roli v něm hraje romantika a návrat do starých časů, o čemž svědčí zejména rozkošná dětská postýlka.

Toto bydlení je ukázkou toho, že se správnou kombinací materiálů a barev může interiér zařízený ve skandinávském stylu působit neobyčejně útulným dojmem. Vděčí za to citu pro detail a smyslu pro romantiku.

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Dřevostavba Easy 78

Tiny house na zakázku

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Luxusní maringotka

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Bioplynová stanice do vašeho domova

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock