Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Dva domky v Lužických horách

Dva domky v Lužických horách

Apartmán Dvadomky v půvabném Martinově údolí v Lužických horách slibuje příjemně strávený čas uprostřed krajiny, do níž vzdušné proudy přinášejí od Baltského moře ten nejčistější vzduch. Interiéry nabízejí útulné prostředí a cesty kolem dvou domků svádějí k procházkám hlubokými lesy a romantickou krajinou plnou architektonických skvostů.

Dva domky jsou ladně zasazeny do krajiny, kterou obklopují vysoké lesy. Bydlení tak získává tolik důležitý pocit soukromí, aniž by mu to ubíralo na světelném komfortu. Dřevěná fasáda domů odkazuje na lásku k přírodě a jejím darům. Velká okna poskytují dechberoucí výhledy do krajiny a hranice mezi interiérem a exteriérem se tak příjemně stírá. Přírodní materiály dostávají prostor také uvnitř apartmánu, kterému vévodí bílá barva. Prohřívají ji světlé tóny dřeva včetně žlutých, oranžových a růžových akcentů. V interiéru převažuje romantický styl v minimalistickém duchu. Nachází se tu řada zajímavých dekorací odkazujících na lásku k přírodě, které dodávají celému bydlení na svěžesti a originalitě.

Dva domky propojené s přírodou

Proměnlivý obraz přírody se dovnitř dostává především prostřednictvím velkého francouzského okna v obývacím pokoji. To svádí k pozorování okolí v průběhu střídajících se ročních období a konkuruje tak do značné míry televizi umístěné nad zajímavě řešeným stolkem s kapkou nostalgie po starých časech. Dotek přírody symbolizují i obnažené dřevěné trámy, opakující se sošky ptáčků, dřevěné doplňky, přírodní textilie a nezbytné pokojové květiny.

Dva domky v Lužických horách

Přirozeně krásné bydlení

Apartmán splňuje požadavky na komfortní bydlení, přesto je v něm jen to nejdůležitější. Nepotrpí si na přebytek vybavení a doplňků, a tak nabízí úžasně prostorný, světlý a vzdušný prostor k trávení chvil v krásném prostředí úzce propojeném s přírodou. O to se starají rovněž vestavěné skříně, které interiéru zbytečně neubírají na čistotě stylu. Apartmán o ploše 40 m2 tak nabízí příjemné trávení volných chvil pro páry i rodiny s dětmi, které si chtějí odpočinout od starostí všedních dnů uprostřed krásné přírody.

Pokud se  apartmán Dvadomky zalíbil i vám, neváhejte a dopřejte si zasloužený odpočinek v přívětivé náruči Martinova údolí. Můžete jej strávit objevováním tajemných zřícenin hradů, běháním po rozkvetlých loukách nebo lenošením na zahradě.

Zdroj: www.dvadomky.cz

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Rekonstrukce řadového rodinného domu

Fotografie pro roubenku Anita

Fotografie novostavby

Horský byt pod Ještědem

Foto pro chalupu u Břízek

TMAVÁ KUCHYNĚ SE DŘEVEM

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Mini koblihy

Hnědá barva v interiéru

Luxusní maringotka

Jak oddělit spaní v malé garsonce

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock