Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Dětský pokoj ve stylu vysněného města

Dětský pokoj ve stylu vysněného města

Inspirace není nikdy dost, a tak všem rodičům a jejich ratolestem přinášíme tip na kouzelně vytvořený pokojíček ve stylu města z dětských snů. Nejenže tento kouzelný dětský pokoj podpoří představivost těch nejmenších, ale ještě jim umožní žít ve světě tolik vzdáleném tomu za okny. Necháte jím inspirovat i vaše bydlení?

Pokoj dětských snů

Převaha bílé a bleděmodré barvy činí tento pokoj příjemným prostředím jakoby na pomezí bdělosti a snění. Sněhobílé závěsy, papírové řetězy, lustry jako načechrané mraky – to všechno dodává dětskému pokojíku na lehoučké a křehké kráse. O hravost se přitom starají barevné obrázky, polštářky, rolety či koberec. Rozbíjejí bělostnou záplavu vybavení a vytvářejí zde příjemnou mozaiku z červených, modrých i růžových akcentů. Vhodně zvolené barvy, materiály i tvary vytvářejí kouzelnou atmosféru, která spolu s hračkami vypadá jako opravdový pokoj dětských snů.

Dětský pokoj ve stylu vysněného města

Malé město v pokoji

Přestože se interiér nese na načechraném mráčku fantazie, je plný energie – stejně jako město. A tak tu nechybí siluety měšťanských domů, kavárenský stolek s židličkami či pořádný dopravní prostředek. Opravdu dobrodružně však působí pelíšek pro obyvatele tohoto pokoje, který je bezpečnou a navýsost pohodlnou skrýší před všemi nástrahami města. Vedou k němu tři bezpečné schůdky sloužící zároveň jako úložné prostory pro oblečení, hračky i knížky. Pokaždé tak je, kam se schovat, kde si číst i hrát, ať už se svými sourozenci, rodiči nebo kamarády. Prostředí je tady k tomu jako stvořené. Vždyť tohle malé město má všechno, co je zapotřebí pro malé kluky i holky, kteří si rádi vytvoří svůj malý hodný svět…

Necháte se městem v pokoji inspirovat i vy? Pokud ano, věřte, že vám k tomu postačí jen pořádná dávka fantazie, vkusu, ale i lásky k dětem a jejich roztomilým snům.

Dětský pokoj ve stylu vysněného města
Dětský pokoj ve stylu vysněného města
Dětský pokoj ve stylu vysněného města
Zdroj: www.decolabs.ru

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Malá Dřevostavba Easy 24

MODERNÍ A ZÁROVEŇ PRAKTICKÁ KUCHYNĚ

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Idylický dům v Chorvatsku

Vybíráme dlažbu na terasu

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Luxusní maringotka

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock