Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Dětský pokoj ve stylu vysněného města

Dětský pokoj ve stylu vysněného města

Inspirace není nikdy dost, a tak všem rodičům a jejich ratolestem přinášíme tip na kouzelně vytvořený pokojíček ve stylu města z dětských snů. Nejenže tento kouzelný dětský pokoj podpoří představivost těch nejmenších, ale ještě jim umožní žít ve světě tolik vzdáleném tomu za okny. Necháte jím inspirovat i vaše bydlení?

Pokoj dětských snů

Převaha bílé a bleděmodré barvy činí tento pokoj příjemným prostředím jakoby na pomezí bdělosti a snění. Sněhobílé závěsy, papírové řetězy, lustry jako načechrané mraky – to všechno dodává dětskému pokojíku na lehoučké a křehké kráse. O hravost se přitom starají barevné obrázky, polštářky, rolety či koberec. Rozbíjejí bělostnou záplavu vybavení a vytvářejí zde příjemnou mozaiku z červených, modrých i růžových akcentů. Vhodně zvolené barvy, materiály i tvary vytvářejí kouzelnou atmosféru, která spolu s hračkami vypadá jako opravdový pokoj dětských snů.

Dětský pokoj ve stylu vysněného města

Malé město v pokoji

Přestože se interiér nese na načechraném mráčku fantazie, je plný energie – stejně jako město. A tak tu nechybí siluety měšťanských domů, kavárenský stolek s židličkami či pořádný dopravní prostředek. Opravdu dobrodružně však působí pelíšek pro obyvatele tohoto pokoje, který je bezpečnou a navýsost pohodlnou skrýší před všemi nástrahami města. Vedou k němu tři bezpečné schůdky sloužící zároveň jako úložné prostory pro oblečení, hračky i knížky. Pokaždé tak je, kam se schovat, kde si číst i hrát, ať už se svými sourozenci, rodiči nebo kamarády. Prostředí je tady k tomu jako stvořené. Vždyť tohle malé město má všechno, co je zapotřebí pro malé kluky i holky, kteří si rádi vytvoří svůj malý hodný svět…

Necháte se městem v pokoji inspirovat i vy? Pokud ano, věřte, že vám k tomu postačí jen pořádná dávka fantazie, vkusu, ale i lásky k dětem a jejich roztomilým snům.

Dětský pokoj ve stylu vysněného města
Dětský pokoj ve stylu vysněného města
Dětský pokoj ve stylu vysněného města
Zdroj: www.decolabs.ru

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Co (ne)odradí slimáky

Rady do malé zahrady

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock