Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Bydlení s nádechem Provence

Bydlení s nádechem Provence

Úchvatně přitažlivé, jemné a útulné bydlení vzniklo na ploše 50 m2 pod taktovkou profesionálů ze společnosti Justyna Lewicka Design. Provensálský styl se v tomto zbrusu novém interiéru uplatnil na jedničku jak v případě něžně vyhlížející bílé barvy, tak díky elegantním prvkům jakoby ze zámku.

Provensálský styl

Jak už to v interiérech zařízených v provensálském stylu bývá, i tenhle se nese na jemných vlnách. Z převahy bílé barvy jen sem tam vystupují akcenty béžové, šedé a černé, aby příjemně rozbily přeněžný celek a upoutaly na sebe pozornost v podobě rozmanitých vzorů. A protože se provensálský styl do jisté míry přiklání také k přírodě, nemůže tu chybět hojně využité světlé dřevo, které bělostný charakter interiéru prohřívá a dodává mu příjemný dotek venkova.

Zdobné prvky v interiéru

Jistá hravost jakoby ze zámku je propůjčena zejména rozmanitým stolkům a pozadu nezůstávají ani osobitá závěsná svítidla. S každým takovým ozdobným detailem získává zdejší atmosféra na autentičnosti a interiér na noblese. K vytvoření elegantního efektu napomáhají také půvabné textilie, ozdobné lucerny, proutěné úložné boxy s mašlemi či honosné a až na zem splývající závěsy. Za pozornosti stojí i zajímavá mozaika v koupelně nebo zrcadlo v ložnici.

Bydlení s nádechem Provence

Světlo a prostor

Přestože je v interiéru řada zdobných prvků, nepůsobí zahlceně, ale naopak velmi decentně. Bytových doplňků je využito s citem, a tak zde může plně vyniknout každá jednotlivost. Díky převaze bílé barvy, velkým oknům a míře umělých svítidel je celý interiér neobyčejně světlý. K jeho vzdušnosti mu zase napomáhá minimalistický ráz a otevřenost jednotlivých obytných zón. Provensálský styl s nádechem tradice a venkova neruší ani tmavá obrazovka umístěná na zeď z přiznaných cihel. Se stejnou důmyslností jsou do kuchyňské zóny zakomponovány také kuchyňské spotřebiče. Tradice tu zkrátka kráčí ruku v ruce s modernitou a obě si perfektně rozumí.

Vysoce komfortní bydlení

Vedle prostoru a dostatku světla je hlavní devizou interiéru důraz na pohodlí. Vysoce komfortní pohovka v obývacím pokoji, postel v ložnici i příjemně řešený sprchový kout, to všechno činí tento interiér opravodovou potěchou pro duši. A když se k tomu přidají hebké polštářky a deky, něžné obrazy, květiny a zrcadlo s nádechem starých časů, zapůsobí charisma tohoto interiéru na maximum.

Zdroj: www.justynalewicka.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Moderný interiérový dizajn

Kuchyně do bytu

Kuchyně v moderním designu a černobílé kombinaci

Nástavba na rodinný dům

Malá Dřevostavba Easy 24

MODERNÍ A ZÁROVEŇ PRAKTICKÁ KUCHYNĚ

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vybíráme dlažbu na terasu

Jak vytápět nový dům od roku 2022?

Luxusní maringotka

Moderní dům s výhledem na řeku

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock