Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Beton a dřevo v interiéru jdou skvěle dohromady

Beton a dřevo v interiéru jdou skvěle dohromady

Půvabný byt, který je kompletně průchozí a snoubí se v něm krása betonu, dřeva a černé barvy. I přes moderní a minimalistický styl je byt skvělým útočištěm pro mladou rodinu a jejich dceru.


Projekt Art & Music, realizovaný ateliérem SVOYA, se nachází v jedné z nových budov Dněpru na Ukrajině. Byt o rozloze 117 m2 s optimálním řešením pro život mladé rodiny s dítětem. Prostor s panoramatickými okny zahrnuje otevřený obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, koupelnu pro hosty, ložnici rodičů, koupelnu, otevřenou šatnu a dětský pokoj. Výjimečnost uspořádání spočívá v tom, že všechny pokoje jsou průchozí, protože pro rodiče byla důležitá přímá komunikace z jejich ložnice do dětského pokoje. Dětský pokoj zase přechází do obývacího pokoje.

S láskou k vinylu

Obytný prostor se vyznačuje kompaktní, ale prostornou kuchyní s panoramatickým oknem a kuchyňským ostrůvkem se stojanem na víno. Prostorná jídelna s barem u okna je pokračováním kuchyňské kompozice a volně přechází do obývacího pokoje s velkou pohovkou a salonkem pro dva u okna. Je to místo, ze kterého můžete sledovat nádherné západy slunce na pozadí večerního města. Pán domu je velkým milovníkem hudby a splnil si sen v podobě velkého regálu pro své vinylové desky. Cíleně byl regál umístěn do srdce bytu, do centra obývacího pokoje s jídelnou. Kromě desek se zde nachází jedinečné turecké umělecké předměty od přátel a rodiny.

Beton a dřevo v interiéru jdou skvěle dohromady

Moderní beton v interiéru

Vstupní chodba, která je viditelná z obývacího pokoje, je designově propojena napříč bytem. V chodbě jsou hlavní úložné prostory, otevřené police a malá pohovka, která usnadní obouvání. Ložnice rodičů je přímo u vchodu a má vlastní otevřenou šatnu. Koupelnu od ložnice dělí vlnitá skleněná příčka, která do koupelny vnáší přirozené denní světlo. Umyvadlo je umístěno v ložnici a tvoří dekorativní kompozici s funkční žebříkovou policí. Moderní pojetí interiéru oživují industriální betonové zdi, které krásně kontrastují se dřevem a černým kovem. V současné době je beton velmi oblíbeným prvkem, který se využívá při navrhování moderních a nadčasových interiérů. Interiér obecně plně odráží životní styl a koníčky rodiny, v níž jsou ukrajinské a turecké kořeny propojeny s jejich vlastním životním stylem, láskou k hudbě a rodinnými hodnotami.

Zdroj: www.svoya-studio.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Vybíráme dlažbu na terasu

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock