Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Beton a dřevo v interiéru jdou skvěle dohromady

Beton a dřevo v interiéru jdou skvěle dohromady

Půvabný byt, který je kompletně průchozí a snoubí se v něm krása betonu, dřeva a černé barvy. I přes moderní a minimalistický styl je byt skvělým útočištěm pro mladou rodinu a jejich dceru.


Projekt Art & Music, realizovaný ateliérem SVOYA, se nachází v jedné z nových budov Dněpru na Ukrajině. Byt o rozloze 117 m2 s optimálním řešením pro život mladé rodiny s dítětem. Prostor s panoramatickými okny zahrnuje otevřený obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, koupelnu pro hosty, ložnici rodičů, koupelnu, otevřenou šatnu a dětský pokoj. Výjimečnost uspořádání spočívá v tom, že všechny pokoje jsou průchozí, protože pro rodiče byla důležitá přímá komunikace z jejich ložnice do dětského pokoje. Dětský pokoj zase přechází do obývacího pokoje.

S láskou k vinylu

Obytný prostor se vyznačuje kompaktní, ale prostornou kuchyní s panoramatickým oknem a kuchyňským ostrůvkem se stojanem na víno. Prostorná jídelna s barem u okna je pokračováním kuchyňské kompozice a volně přechází do obývacího pokoje s velkou pohovkou a salonkem pro dva u okna. Je to místo, ze kterého můžete sledovat nádherné západy slunce na pozadí večerního města. Pán domu je velkým milovníkem hudby a splnil si sen v podobě velkého regálu pro své vinylové desky. Cíleně byl regál umístěn do srdce bytu, do centra obývacího pokoje s jídelnou. Kromě desek se zde nachází jedinečné turecké umělecké předměty od přátel a rodiny.

Beton a dřevo v interiéru jdou skvěle dohromady

Moderní beton v interiéru

Vstupní chodba, která je viditelná z obývacího pokoje, je designově propojena napříč bytem. V chodbě jsou hlavní úložné prostory, otevřené police a malá pohovka, která usnadní obouvání. Ložnice rodičů je přímo u vchodu a má vlastní otevřenou šatnu. Koupelnu od ložnice dělí vlnitá skleněná příčka, která do koupelny vnáší přirozené denní světlo. Umyvadlo je umístěno v ložnici a tvoří dekorativní kompozici s funkční žebříkovou policí. Moderní pojetí interiéru oživují industriální betonové zdi, které krásně kontrastují se dřevem a černým kovem. V současné době je beton velmi oblíbeným prvkem, který se využívá při navrhování moderních a nadčasových interiérů. Interiér obecně plně odráží životní styl a koníčky rodiny, v níž jsou ukrajinské a turecké kořeny propojeny s jejich vlastním životním stylem, láskou k hudbě a rodinnými hodnotami.

Zdroj: www.svoya-studio.com

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

V hlavní roli kámen

KUCHYNĚ S TAJNOU MÍSTNOSTÍ

Studie minimálního interiéru

Kuchyně v šafránově žluté barvě

Předsíň na Praze 9

Interiér Kozlovice

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Luxusní maringotka

Vybíráme dlažbu na terasu

Zdařilá rekonstrukce Ačkové chaty

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock