Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Bydlení s betonem pro chlapa

Bydlení s betonem pro chlapa

Každý z nás má svůj vkus, podle kterého by si chtěl zařídit své bydlení, které by vyjadřovalo: „Tohle jsem já.“ Jedním z takovýchto míst je tento byt, který nás na první pohled upoutá svým osobitým designem, který je vhodný hlavně pro muže. Čím tato mužská oáza klidu vyčnívá oproti jiným bytům?

Interiér pro mladého muže

Architektonické studio Sopot vytvořilo design interiéru tohoto 65 m2 velkého bytu, z jehož oken je dokonalý výhled na moře. Byt se nachází v luxusním bytovém domě v srdci jednoho z nejprestižnějších okresů Tri-City v Gdyni. Cílem celého projektu bylo vytvoření ideálního a moderního bydlení pro muže.

Za hlavní body projektu by se daly považovat dvě tmavě šedé stěny z betonových panelů. Všechny materiály, které v interiéru najdeme, jsou kombinacemi dřeva, mědi a šedé barvy. Černobílý nábytek byl vyroben podle individuálních návrhů firmy Arte Dizain.

Interiér s betonem

Samotná představa betonu možná v první chvíli nenavodí pocit útulného domova. Je to však pouhý dojem, možná ovlivněný velkými betonovými stavbami či fádními panelovými domy. Kouzlo šedého tónu je v tom, že v vedle něj vynikne každá, sebeméně výrazná barva. Právě proto se poslední dobou silně promítá do světa designu. Pohledový beton je úžasný materiál, se kterým do interiéru vstupuje síla a stabilita.

Bydlení s betonem pro chlapa

Tmavé, ale útulné bydlení

Ačkoliv je obývací pokoj poměrně menší, opticky působí prostorně. Je to hlavně díky oknům, která do interiéru přitahují dostatek denního světla, dále také díky světlé podlaze a použití měkkých tkanin, jež dělají celý interiér útulnějším. Třpytivé prvky, které v bytě najdeme, přispívají k vytvoření dojmu luxusu.

Moderní kuchyně je oddělena od obývacího pokoje kuchyňským ostrovem, který zároveň slouží jako jídelní stůl. Většina prostoru je otevřena, ale i tak si lze všimnout jasně vyznačených zón, na něž se byt dělí. Matné působení černobílého nábytku bylo oživeno kombinací s prvky z nerezové oceli.

Šedá tapeta v ložnici skvěle zapadá do barevného schématu, které je k vidění v celém bytu. Stěna za stolem je vyrobena z bílého MDF a jednotlivé části jsou podsvíceny led diodami. Originální lampy, jež najdeme v ložnici, dodávají místnosti hřejivý pocit. Ačkoliv na nás může koupelna působit surově, je zároveň i teplá a člověka může unášet na vlně moře, kamene a klidu

Zdroj: artedizain.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

INTERIÉR S VYSOKÝM STROPEM

Aloisina Výšina - obývací pokoj

Zelená ložnice

Moderní vila s panenským výhledem

Honsova Vila

Apartmán Špindlerův Mlýn

Sledujte nás

Nejčtenější články

Neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot

Jaké dřeviny jsou vhodné na rychle rostoucí živý plot

Vyvýšené záhony ocení i milovníci okrasných rostlin

Luxusní dům z přepravních kontejnerů

Vybíráme dlažbu na terasu

Přírodní koupací jezírko – kouzelný biotop bez chemie

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock